8600 SLI kontra 8800GS

Witam, temat brzmi następująco co jest bardziej wydajne i bardziej opłacalne Karty GF8600GT 256mb ramu połączone w SLI czy jedna GF8800GS albo GT 512???

łączenie tych kart w SLI to bezsens i wydajność będzie mniejsza

A co jest lepsze 2 maluchy czy jedno BMW?

Nawet 3 karty GeForce 8600GT nie będą miały takiej wydajności jak jeden GeForce 8800GT.

Rozmawiamy o 88GS, a nie GT

2 karty 86GT dość mocno podkręcone zbliżyły by się zapewne do 88GS, ale kupowanie tych kart pod SLI to teraz bezsens

88GS jest nieco wydajniejszy od radków E3x50, a więc w internecie do znalezienia są porównania 86GT vs 3x50

w 1 poście autora jest mowa też o GT…

Jeśli miałbym wybierać to wybrałbym 8800GT 512MB od Palit’a albo Zotac’a i ją stopniowo podkręcał :wink:

A ja bym na jego miejscu wziął 9600gt :wink: W porównaniu do 8800gs/gt:

Cena mniejsza, wydajność niewiele mniejsza którą można nadrobić lekkim kręceniem.

8800gt/gs poniżej 700zł ciężko jest dostać, a 9600gt na wstępie kosztuje poniżej 600zł, konkretnie ceny wahają się pomiędzy 550-600zł.

na twoim miejcscu 8800gt

Bullshit, 8800GT 512 mb poniżej 700 zł idzie już dostać Palita,Zotaca,Galaxy,Innovision,Gainwarda i jeszcze kilka :wink: Wystarczy dobrze poszukać.

A 8800Gs to wydatek max 500 :wink:

To troche odbiegne od tematu co sądzicie o GF9600?? lepszy wybor od 8800GS??

Galaxy 8800GT 512MB - 679zł

Palit 8800GT 512MB - 689zł

Gainward 8800GT 512MB - 710zł

wystarczy poszukać :smiley: Bierz 8800GT i się nie zastanawiaj. Potem OC i karta jak huragan :stuck_out_tongue:

a jak nie wystarczy oc to jeszcze jeden 8800gt :wink:

Tyle, że ja mówie o sklepach, a nie o allegro, dla mnie ten serwis nie istnieje.

sam nie wiesz co piszesz serwis allegro to serwis aukcyjny i zawierane tam transakcje są chronione prawem, mało tego kliknąłem pierwszy lepszy link potem o mnie (sprzedawcy) i dowiedziałem się gdzie (w sklepie) można kupić towar w tej cenie (z pominięciem allegro) z korzyścią dla sprzedającego (nie musi płacić prowizji), reasumując pomyśl za nim coś napiszesz.

Allegro jeden z najlepszych serwisów aukcyjnych a ty mówisz, że nie istnieje :slight_smile: No ale to rzecz gustu i nastawienia do takowych rozwiązań. Ja mam całego kompa skłądanego po trochu z allegro i żadnych problemów. A poza tym myślę, że w przyszłości nie będzie sklepów tylko wszystko drogą internetową będzie się załatwiać, mam tez na myśli kupowanie żywności.

ja tak samo

no nie wiem… człowiek z kompa się nie będzie w ogóle ruszał (no bo po co? rachunki można w necie, zakupy też, pozwiedzac inne kraje też :wink: )

Żywność już można zakupić w Internecie :wink: Piotr i Paweł wprowadził taką usługę :slight_smile:

A jeśli chodzi o kartę to :

Zotac

Galaxy