8600GT czy 2600XT?

Mam taki mały problemik…nie wiem jaką karte graficzną wybrać do mojego kompa…

W Delkomie znalazłem o to taką kartę: GeCube 2600XT 256 DDR4 128Bit TurboXII (dobre chłodzenie i przy tym bardzo ciche 8) )za 429zł i patrzałem na jej testy…wiem że ATi ma problemy ze sterami, ale bez przesady…w nie których grach bije GF8600GT i dogania nawet GTS ale czy warto?

W Komputroniku natomiast mój drugi wybór padł na Palita/Asusa GeForce8600GT z 512DDR2/3 na pokładzie, niestety ma niższe taktowania ta karta od Radeonka…

Zauważyłem że teraz wszyscy coś za kartami graficznymi się oglądają…gdybym miał więcej kasy to bym zainwestował w konsolke :lol: i problem z głowy…

prosze o wasze skromne spostrzeżenia :slight_smile:

pozdrawiam! Karol Miler

P.S. Karty nie mam zamiaru podkręcać !!

Bierz Palit GeForce 8600GT Sonic+

Radeon z GDDR4 będzie oczywiście szybszy niż GF z GDDR3. Nvidia ma lepsze sterowniki. Osobiście mam wersję z GDDR3 ale crysis chodzi dobrze na wysokich detalach w 1024x768 wyzszej nie próbowałem gram w takiej rozdziałce z przyzwyczajenia :wink: Lubię bardzo Geforce’y ale ten mój pierwszy radek to zakup którego nie żałuję :).

Te Radki z GDDR4 to nie jest taki zły pomysł. Fakt że na początku kiedy były testowane przegrywały z GF8600GT ale na dzień dzisiejszy sytuacja się lekko zmieniła, zwłaszcza kiedy ktoś nie ma zamiaru podkręcać.

A nie mógłbyś dołożyć ok 150zł i kupić 3850 ? Chodzą już za 580zł. na alledrogo.

Radeon 2600XT DDR4 jest lepszy od GF86GT tylko drogie bo kosztowały około 500zł teraz spadły ale to jeszcze za drogo :?