8800 GT - brać czy jeszcze poczekać?

witam, mam pytanie,jak uważacie czy opłaca się kupować teraz PALITA 8800 GT za 899zł czy jeszcze poczekać??? w ogóle czy stanieją coś po nowym roku te karty???

Karta na pewno potanieje - czy zaraz po nowym roku - trudno ocenić, zależy czy wyjdzie coś nowego. Moim zdaniem nie warto czekać, bo tak można czekać w nieskończoność - poczekasz dwa miesiące - ta karta potanieje, ale w tej cenie pojawi się nowa, szybsza i znowu dylemat

Ale ostateczną ocene pozostawiam Tobie.

Tak to już jest na tym rynku komputerowym, że kupując coś np. kartę grafiki, na drugi dzień już jesteś stratny, bo albo cena spada w dół, albo wychodzi szybszy i lepszy model w podobnej cenie.

A wracając do tematu karty graficzne powinny spadać w dół po nowym roku o średnio o jakieś 15 zł na miesiąc ;] (nie ma to jak pisemka komputerowe z grudnia xD — Nie jest to Komputer Świat :slight_smile: ). Ogólnie z miesiąca na miesiąć odnotowywana jest tendencja spadkowa co do cen kart grafiki a po nowym roku ceny zaczną spadać jeszcze bardziej… ( nie dot. wszystkich modeli xD)

żeby nie zakładać nowego tematu

jest szansa ze za jakies 6-7 miesiecy 8800 stanieje do ~600 zł :smiley: ?

Arek-1233 nie jesteśmy jasnowidzami :stuck_out_tongue: każda karta na pewno kiedyś stanieje ale kiedy to nastąpi… :roll:

Do takiej ceny nigdy nie stanieje, prędzej zostanie wycofana z rynku i zastąpiona nowym GT

Ja bym radził się wstrzymac, do nowego roku :slight_smile: Ceny sprzętu zawsze spadają w styczniu i lutym.

bierz i nie czekaj bo i nie ma na co, ceny spadną nieznacznie albo i wzrosną zależy ile sztuk 8800gt do Polski dojedzie…

Już zamówiłem, nie mogłem dłużej czekać :slight_smile: chciałbym już pograć sobie w crysisa wmiare przyzwoitych detalach :smiley:

dzięki wszystkim za rady i szczęśliwego nowego roku !!