8800 GT - brać czy jeszcze poczekać?

(system) #1

witam, mam pytanie,jak uważacie czy opłaca się kupować teraz PALITA 8800 GT za 899zł czy jeszcze poczekać??? w ogóle czy stanieją coś po nowym roku te karty???

(system) #2

Karta na pewno potanieje - czy zaraz po nowym roku - trudno ocenić, zależy czy wyjdzie coś nowego. Moim zdaniem nie warto czekać, bo tak można czekać w nieskończoność - poczekasz dwa miesiące - ta karta potanieje, ale w tej cenie pojawi się nowa, szybsza i znowu dylemat

Ale ostateczną ocene pozostawiam Tobie.

(Michaił) #3

Tak to już jest na tym rynku komputerowym, że kupując coś np. kartę grafiki, na drugi dzień już jesteś stratny, bo albo cena spada w dół, albo wychodzi szybszy i lepszy model w podobnej cenie.

A wracając do tematu karty graficzne powinny spadać w dół po nowym roku o średnio o jakieś 15 zł na miesiąc ;] (nie ma to jak pisemka komputerowe z grudnia xD --- Nie jest to Komputer Świat :slight_smile: ). Ogólnie z miesiąca na miesiąć odnotowywana jest tendencja spadkowa co do cen kart grafiki a po nowym roku ceny zaczną spadać jeszcze bardziej... ( nie dot. wszystkich modeli xD)

(system) #4

żeby nie zakładać nowego tematu

jest szansa ze za jakies 6-7 miesiecy 8800 stanieje do ~600 zł :smiley: ?

(Onliner) #5

Arek-1233 nie jesteśmy jasnowidzami :stuck_out_tongue: każda karta na pewno kiedyś stanieje ale kiedy to nastąpi... :roll:

(Myregistryaccount) #6

Do takiej ceny nigdy nie stanieje, prędzej zostanie wycofana z rynku i zastąpiona nowym GT

(E Jacholkowski) #7

Ja bym radził się wstrzymac, do nowego roku :slight_smile: Ceny sprzętu zawsze spadają w styczniu i lutym.

(piotrekplay) #8

bierz i nie czekaj bo i nie ma na co, ceny spadną nieznacznie albo i wzrosną zależy ile sztuk 8800gt do Polski dojedzie...

(system) #9

Już zamówiłem, nie mogłem dłużej czekać :slight_smile: chciałbym już pograć sobie w crysisa wmiare przyzwoitych detalach :smiley:

dzięki wszystkim za rady i szczęśliwego nowego roku !!