8800gs czy 9600gso z lepszym chlodzeniem

Mam takie pytanko czy opłaca się dołożyć 50 żł do asusa 9600gso z chłodzeniem glaciera niz kupować 8800gs od palita

opłaca się. Asus ma dobre wydajne i ciche chłodzenie…Palit ma głośne bez regulacji obrotów wentylka.

Co jak co szum mi nie przeszkadza, kompek i tak chodzi jak suszarka, chodzi mi tylko o efektywność chłodzenia aha oczywiście karte będe kręcił

To myślę, że Asus z Glaciatorem będzie dobrym wyborem. Wydajne chłodzenie z tego co wiem.

ok to wybiore chyba tego asusa wielkie dzięki za odpowiedż

Oj przedchwilą to odkryłem 9600gso asusa wentylator takze jest podłąnczony 2 pinowym kabelkiem więc o kontroli obrotów chyba nie ma tu mowy

Mam Asusa 2600XT z bardzo podobnym chłodzeniem może te same na moim nie ma obudowy, i obroty zmieniają się wraz z temp, w testach są zawsze chwalone jako ciche u siebie na 100% ręcznie ustawiłem i tak nie był dokuczliwy.

Radzę zmienić pastę, wczoraj ściągałem chłodzenie, pasta twarda, sucha nie dała się zdrapać paznokciami trzeba było zdrapywać plastikiem później domyłem alkoholem i położyłem Arctic Silver 5.

dzięki Tobi za rade z tą pastą, a jak chłodzenia na 100% nie przeszkadza to dobrze zawsze to pare stopni mniej i wyższa granica podkręcania