8800GTS 320 czy 640 dla LCD 19'?

Witam,

Co byłoby najlepszym wyborem GeForce 8800GTS 320 czy 640 dla Monitor LCD 19" Samsung SyncMaster 971P Czarny 1376zł ?? :?: ??

wystarczy :wink:

A może jakieś uzasadnienie :?:

Ponieważ na innym forum pisali inaczej, więc mały mętlik się zrobił :-o

Jak masz kase bierz 640Mb

Wiadomo że lepsza.

Sam bym wziąć 320mb i zaoszczędzoną kase władował na więcej ramu.

Miedzy tymi kartami nie praktycznie zadnej roznicy… Jedyna zauwazalna roznica dopieor jest odczuwalna w wyzszych rozdzielczosciach przy duzych teksturach (np. Gothic 3), ale jesli masz fundzusze ok 1400 zl to lepiej kupic Radona X2900XT, ktory jest lepszy od tych dwoch kart w wiekszosci gier i w 3DMarku, ale ma jeszcze niedopracowane sterowniki, wiec mozesz liczyc, na to, ze bedzie jeszcze lepiej :slight_smile:

Witam!

Jeśli nie grasz w rozdzielczościach 1600x1200 i wyższych, to nie ma sensu 640MB, bo i tak nie zauważysz różnicy.

jak ma zamiar grać z dx 10 to nie ma sensu brać tego radka, wypadł w testach pod DirectX 10 słabo…

Według testów jest raczej odwrotnie

Daj pare linków :stuck_out_tongue:

Ze względu na stery, są tylko bety.

w dx10 wszystkie się duszą, radeon musi bo dema gier z dx10 są robione dla nv.

To co ja wiem, to radek powala 8800GTS w testach DX10, jak i DX9, ale przekrywa w aa i niektórych grach :?

Powód ?? Oczywiście stery, które coraz bardziej są dopracowane :wink:

Osobiście jeżeli miałbym wybierać pomiędzy 8800GTS a radkiem 2900 wziąłbym radka, powód? Moim zdaniem o wiele lepszy tylko że jak prawie każda karta na początku ma na razie słabe stery ale to za jakiś czas powinno się zmienić.

pozdrawiam

Geforce LEPSZY !!

Radeon to taki sam szajs jak procki AMD

Zresztą sam miałem(kate i procka) to wiem

Teraz masz wspaniałego Pentium D który ma puste megaherce do tego dobra grzałka na zime.

AMD Athlon x2 64 4200+ ciebie wyprzedza :stuck_out_tongue:

Faktycznie procki z AMD, ostatnio nie mają szans z C2D, ale poczekamy trochę do końca roku kiedy będą nowe procy z AMD i też z Intel to szanse będą wyrównane, więc zobaczy się co i jak :wink:

Opinia ma miarę DN :x

Architektura AMD 64/X2 powstała w 2003 r jak na razie nie są takie tragiczne, Intel przez kilka lat zwiększał tylko MHz, L2.

Co to znaczy :?:

Czy taki konfig będzie ok z tym radkiem i obsługującym Penryna ??

PS.

Do 5,5k zł :slight_smile:

Jakie polecacie głośniki do komputera :?:

jakie chcesz? jak 2.1 to bierz logitech z-4

Zestaw ok

DN oznacza “Dziecko Neostrady” czyli osoba z niewielką ilością lat (najczęściej dziecko) której rodzice podłączyli neostradę bo na nich wymusiło, a teraz szerzy swą zarazę w internecie która objawia się łamaniem wszystkich zasad, spamowaniem i opowiadaniem niestworzonych historii.

Pozdrawiam

Ja bym wziął GF ponieważ na GF chodzi Jedi Outcast mam radka i nie chodzi a mój kuzyn ma GF i się włącza więc…

a tak ogólnie to 8800GTS mi by wystarczył

Chciałbym, aby były to tj. kolumny do kompa, bo nie lubiee tych małych komputerowych głośniczków :-o

:?: :shock: :?: :? :?:

Po co to napisałeś ??