8800gts 512 czy da rade?

(Kodo30) #1

Wiatm

Mam pytanie czy mój proc A64 4600 x2 z 2 gb ramu z vista 64bit pociągnie grafikę 8800gts 512 Czy moc tegp proc. pozwoli wykorzystać w 100% ta karte?

i jaki dobrać sterownik ostatni korzystałem z 169.09 ale może jest jakiś wydajniejszy do tej karty?

(Micoud81) #2

spokojnie tak :slight_smile:

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 14:51 został dopisany post przez Vendor43

spokojnie tak :slight_smile:

(Goodprogram) #3

A co ma do tego czy proc pociągnie grafe ? Bardziej czy zasilacz wytrzyma.

(Micoud81) #4

proc może ograniczać możliwości grafy...

(Mateusz Golebiowski) #5

Do tego procka bardziej by pasował HD 3850 albo Geforce 9600GT

(Mariosti*) #6

Po to dx10 jest aby ograniczać wpływ wydajności procesora na fps'y, z resztą i tak procesor jest przyzwoity, po oc nawet bardzo dobry.

(Virek1987) #7

Jeśli zamierzasz grać albo w inny sposób mocno wykorzystywać kompa to do 64bitowej wersji przydałoby sie trochę więcej ramu no ale ogólnie dobra maszyna. :slight_smile:

(Kodo30) #8

no niestety po włożeniu 8800gts 512 do kompa z 4600x2 i 2gb + vista 64bit mam tylko 9000 pkt w 3dmark06 chyba będę musiał zmienic prc na mocniejszego jaki polecacie na am2?

(Rastko1) #9

to i tak nic nie da bo w marki nie grasz a żeby poczuć różnice pkt musiałbyś wsadzić core2 duo, ale w grach nie uświadczysz zbytniej różnicy, ja bym ewentualnie podkręcił tego proca i cieszył się kompem

(Himmak5g) #10

a moze masz za słaby zasilacz.

(Emilmlo) #11

Mało punktów 3dmark z winy za słabego zasilacza :hahaha: kolego ośmieszasz się, zasilacz nie ma nic do tego.

(Himmak5g) #12

Jak ie wiesz to się nie odzywaj. Nie chodzi mi o pkt tylo gdy karta graficzna ma za mało prądu nie działa w 100%.

(Goodprogram) #13

:hahaha:

No właśnie, nie odzywaj sie :stuck_out_tongue:

(Emilmlo) #14

Ty nie odzywaj się raczej, bo nie masz pojęcia tak samo jak z chłodzeniem wodnym, jak by zasilacz był za słaby to by były restarty, bluescreeny a kiepski zasilacz by już zjarał się.

Czy ty musisz w każdym temacie się ośmieszać ??

(Himmak5g) #15

Mam swoje doświadczenie i tylko mówię. Cos nie pasuje to "Jak ie wiesz to się nie odzywaj"

(Mariosti*) #16

Jeśli masz box'owe chłodzenie to najlepiej zrobisz jeśli zmienisz je na coś przyzwoitego typu Scythe Katana 2, albo nawet Mugena i kręcić. Efekt będzie dobry, a takie chłodzenie to międzyplatformowa inwestycja, szczególnie scythe, nawet jeśli wyjdzie nowy socket to zapewne wypuszczą na rynek niezbyt drogo komplety do montażu na nich.

(Kodo30) #17

Witam

niestety mam lekki problem z kartą tzn bardzo dziwna sprawa, mianowicie karta podczas wstawek, reklam ,intro w grach trochę piszczy i trzeszczy :smiley: problem trochę denerwujący w samej grze jest ok. dot, to gier crysis i Ghost Recon ( na innych nie sprawdzałem) czy można temu jakoś zaradzić ? karta inno3d 8800gts 512 na vista 64 hp

(Mariosti*) #18

Do serwisu, albo lutownica w dłoń i cewki wymień samemu.

Jeśli zasilanie na tej karcie nie ma cewek to nic nie możesz zrobić, ewentualnie sprawdzić czy napewno to karta piszcze, a nie np zasilacz od dodatkowego obciążenia.