8800gts 512 czy da rade?

Wiatm

Mam pytanie czy mój proc A64 4600 x2 z 2 gb ramu z vista 64bit pociągnie grafikę 8800gts 512 Czy moc tegp proc. pozwoli wykorzystać w 100% ta karte?

i jaki dobrać sterownik ostatni korzystałem z 169.09 ale może jest jakiś wydajniejszy do tej karty?

spokojnie tak :slight_smile:

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 14:51 został dopisany post przez Vendor43

spokojnie tak :slight_smile:

A co ma do tego czy proc pociągnie grafe ? Bardziej czy zasilacz wytrzyma.

proc może ograniczać możliwości grafy…

Do tego procka bardziej by pasował HD 3850 albo Geforce 9600GT

Po to dx10 jest aby ograniczać wpływ wydajności procesora na fps’y, z resztą i tak procesor jest przyzwoity, po oc nawet bardzo dobry.

Jeśli zamierzasz grać albo w inny sposób mocno wykorzystywać kompa to do 64bitowej wersji przydałoby sie trochę więcej ramu no ale ogólnie dobra maszyna. :slight_smile:

no niestety po włożeniu 8800gts 512 do kompa z 4600x2 i 2gb + vista 64bit mam tylko 9000 pkt w 3dmark06 chyba będę musiał zmienic prc na mocniejszego jaki polecacie na am2?

to i tak nic nie da bo w marki nie grasz a żeby poczuć różnice pkt musiałbyś wsadzić core2 duo, ale w grach nie uświadczysz zbytniej różnicy, ja bym ewentualnie podkręcił tego proca i cieszył się kompem

a moze masz za słaby zasilacz.

Mało punktów 3dmark z winy za słabego zasilacza :hahaha: kolego ośmieszasz się, zasilacz nie ma nic do tego.

Jak ie wiesz to się nie odzywaj. Nie chodzi mi o pkt tylo gdy karta graficzna ma za mało prądu nie działa w 100%.

:hahaha:

No właśnie, nie odzywaj sie :stuck_out_tongue:

Ty nie odzywaj się raczej, bo nie masz pojęcia tak samo jak z chłodzeniem wodnym, jak by zasilacz był za słaby to by były restarty, bluescreeny a kiepski zasilacz by już zjarał się.

Czy ty musisz w każdym temacie się ośmieszać ??

Mam swoje doświadczenie i tylko mówię. Cos nie pasuje to “Jak ie wiesz to się nie odzywaj”

Jeśli masz box’owe chłodzenie to najlepiej zrobisz jeśli zmienisz je na coś przyzwoitego typu Scythe Katana 2, albo nawet Mugena i kręcić. Efekt będzie dobry, a takie chłodzenie to międzyplatformowa inwestycja, szczególnie scythe, nawet jeśli wyjdzie nowy socket to zapewne wypuszczą na rynek niezbyt drogo komplety do montażu na nich.

Witam

niestety mam lekki problem z kartą tzn bardzo dziwna sprawa, mianowicie karta podczas wstawek, reklam ,intro w grach trochę piszczy i trzeszczy :smiley: problem trochę denerwujący w samej grze jest ok. dot, to gier crysis i Ghost Recon ( na innych nie sprawdzałem) czy można temu jakoś zaradzić ? karta inno3d 8800gts 512 na vista 64 hp

Do serwisu, albo lutownica w dłoń i cewki wymień samemu.

Jeśli zasilanie na tej karcie nie ma cewek to nic nie możesz zrobić, ewentualnie sprawdzić czy napewno to karta piszcze, a nie np zasilacz od dodatkowego obciążenia.