8mb internet a wysoki ping:(

(Ikrysiak) #1

Witam mam internet 6mb od 14:00 do 22:00 od 22:00 do 14 8mb dostarcza mi ten internet firma MultiMedia

Mam taki problem gram w Counter-Strike wszystko było normalnie do czasu ... mam laptopa Acer Aspire 5738ZG komputer nie jest zasyfiony ...

Gram w Counter-Strike 1.6 STEAM i mam ping cały czas 200/350 nie wiem dla czego tak się dzieję ... wchodzę na SpeedTest.pl i pokazuje mi ping 50(Śmiech na sali...)

Nie wiem co mam robić ściągnąłem program hltoolz i nic mi to nie dało proszę o pomoc, aha i dodam jeszcze że na speed teście czasem pokazuje mi 12mb :expressionless: gdzie ja w to nie wierzę , pozdrawiam i proszę o pomoc! ! !

(Hubertdryja) #2

Wysoki ping masz tylko na jednym serwerze, czy na wszystkich ?

(Ikrysiak) #3

Na wszystkich:( ....

(Hubertdryja) #4

Nie ściągasz nic przy graniu ? Może masz jakiś program, przez którego masz takie pingi.

(Ikrysiak) #5

Nie, nic nie ściągam wyłączam W S Z Y S T K O razem z Anty wirusem(NOD32)

(Adamsubzero) #6

cl_updaterate 101, rate 25000 etc. poustawiane?

(Ikrysiak) #7

Tak, tak ... :frowning: ja nie wiem co się dzieję ... kolega ma 1mb neta i ma ping 30max ;/ :expressionless:

(Adjust8) #8

od kiedy ping zależy od szybkości internetu?

Najpierw zrób test na stronie http://www.pingtest.net/ do najbliższej lokalizacji, zwróć uwagę na stracone pakiety.

Jak ping będzie normalny to znaczy ze serwer leży zbyt daleko od ciebie.

Możliwe jest też, że twoje kable nie wytrzymują tak szybkiego internetu.

(Ikrysiak) #9

Już się wszystko wyjaśniło, wpisałem rate 30000 albo 3000 nie pamiętam :slight_smile: i działa normalnie ping 40/60/80 :slight_smile: da się grać. Dzięki! !!