9 osób zatrzymanych za tłumaczenia filmów w Internecie

Wie ktoś może co to za grupa była?

Tu podaj link do artykułu:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? … 399596.278

:?: :?:

Co do tematu to faktycznie oni szczególnie nie mają się do kogo przyczepiać…

to głownie admini i osoby tłumaczące filmy a raczej dialogi do filmów do samych nowośći

http://wiadomosci.wp.pl/kat,12776,statp … omosc.html

:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

To jest żałosne czym policja w naszym kraju sie zajmuje i to jaki wplyw u nas mają niektóre amerykańskie organizacje. Brak mi słów jak nisko nasze władze upadły np. Dorn przyjmujący Ballmera jak króla itp.

Widocznie “sojusznicy” (specjalnie w " " ) zza wielkiej wody dali nam wytyczne co mamy robic z piractwem a głupi, ciemni panowie wzieli sobie to zbyt do serca. Co za brak dumy, upadek, wstyd.

Najbardziej wkurzają mnie teksty, jakie piszą np. knapik

Ludzie, zastanówcie się trochę co piszecie i jak piszecie.

Prawo jest prawem i należy go przestrzegać, czy się to komuś podoba czy nie. A jeżeli jest ono złe, to się je zmienia czy dochodzi sprawiedliwości w sądzie.

:?

Monczkin zastanowilem sie i nadal uwazam ze jest to żenadą, wstydem i brakiem dumy naszych władz. Bez przesady, takie działania zabijają w pewnym sensie kulturę a nie piractwo. Co niedlugo będą robic policjanci? Aresztować stare babcie za odsluchanie plyty przegranej od wnuczka?

Niech sie zajmą korupcją i egzegwowaniem prawa w niebezpiecznych dzielnicach a nie takimi bzdurami. Polska jest nadal takim krajem ze patologii na ulicach jest ciagle zbyt duzo i raz ze nie mamy czasu ani srodków na walke z piractwem a dwa ze jest to ponizanie sie tych sluzb.

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 14:27

Mówisz o prawie jakie obowiązuje…hmm jakos trudno mi je dopasować do stronki napisów z filmami.

Monczkin bez urazy, ale u mnie na osiedlu policja boi się przejeżdzać a co dopiero egzekwować jakieś prawo!! Kwitnie natomiast handel narkotykami, rozboje (nie daleko mnie parę sklepów wyleciało w powietrze) i co?? coś się dzieje?? Ktoś robi naloty?? Nie… A co do napisów, mam parę legalnych filmów które są przywiezione zza granicy, ale nie mają języka polskiego (są po rosyjsku), ja znam ten język ale np. mój chłopak nie… to co?? mam go po prostu nauczyć tego dość trudnego języka, aby zrozumiał co jest tam napisane, lub powiedziane?? Policja idzie na łatwiznę łapiąc piratów, a tym czasem na ulicy dzieje się źle… Kiedyś można było wyjść z domu po 22 a teraz?? Ja się na przykład boję… Nie twierdzę, że należy pochwalać piractwo, ale mnie denerwuje jedna rzecz, codziennie słyszy się, że Policja złapała jakiegoś pirata, i te wiadomości są o wiele częstsze niż: “Policja złapała złodziejską szajkę, zamknęła przemytników narkotyków, zorganizowała nalot na dyskotekę i złapała sprzedawców narkotyków”. Zamiast kasę przeznaczać na bezpieczeństwo przeznaczają kasę na coś, co z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego…

knapik

Żenadą jest używanie argumentacji młodych gniewnych.

Policja jako instytucja została powołana do stania na straży przestrzegania obowiązującego prawa w Polsce. Policja nie jest od oceniania, źle, dobrze, bez sensu. Ona jest od interwencji, do której zgłaszają się zarówno osoby prywatne, firmy, organizacje, etc., etc. Od oceny i wyciągania konsekwencji jest prokuratura i sądy.

Jezu…

Zdajesz sobie sprawę, że w Policji istnieją komórki do walki z różnymi przejawami patologii. Są policjanci od walki z korupcją, przestępstwami kryminalnymi, przestępstw komputerowych etc.

Pracujesz w policji, że masz takie przemyślenia i argumenty.

Proszę, bądź poważny :?

:o

Poniżaniem jest wykonywanie statutowych obowiązków :x

Nie chodzilo mi o samą policję, moze sie zle, zbyt emocjonalnie wyrazilem tylko o jakies organy jej nadrzędne (mswia?) czy lobby korporacji amerykanskich i wszystkie osoby które są odpowiedzialne za takie akcje. Jak to ostatnio popularne w Polsce okreslenie - “młotkowych” a nie młotków.

Policja sie kompromituje nie z wlasnej winy tylko dzieki tym co jej wydają takie “rozkazy” i to mnie boli. Wlasie wstydem jest ze policja jest wykorzystywana do walki o grubą kasę amerykanskich korporacji i organizacji lobbujących, no powiedzmy sobie szczerze dla rodzimych dystrybutorów filmów czy gwiazd muzyki to ma raczej mniej priorytetowe znaczenie.

Monczkin są oczywiście specjalne służby do różnych zadań, ale wiadomo, że tępienie piractwa jest o wiele mniej niebezpiecznym przestępsem niż pójście na ulicę, gdzie ich powita 20 łysych z kijami basebolowymi (czy jak to się pisze)… Jak zaczną wszystkie prace wykonywać równolegle to wtedy powiem: “Policja porządnie wykonuje swoje obowiązki”, ale tak nie jest… Zajęła się piractwem, a na osiedlach niech się dzieje co chce! Omal nie zostałam pobita na osiedlu, a czy zgłoszenie na Policję coś dało?? Nie!! Bo się boją !!

Ale dlaczego macie pretensje do Monczkin że w policji jest specjalna komórka do walki z piractwem?? Napiszcie do odpowiednich władz aby znieśli zakaz piractwa i po kopocie.

A tak poważnie to wcielcie się w role twórcy takiego filmu. To jest ich biznes i ich kasa. Przez tych oszustów stracili ją. Mogę się założyć że jeśli to wy ( KahlanAmnell i knapik ) byli na ich miejscu i stracili taką kase jak oni to na pewno byście inaczej mówili.

A poza tym to byla swietna strona, administratorka byla ladną i fajną babką, swietni ludzie i co do cholery komu do tego !!

Jest roznica miedzy egzekwowaniem prawa a ponizaniem i osmieszaniem sie w stylu pachołków wiadomo czyich. Ale widac nasze władze bez pachołkowania komuś nie mogą zyć.

Zadajmy sobie podstawowe pytanie - o czyją kasę i interesy jest tu walka? Bo na pewno nie o interesy kilku milionów polskich uzytkowników internetu !

knapik popieram.

W takim razie ci od komputerów są całkiem nieźli, a inni się *******…

… choć nie przepraszam - mnie np spisali za rzucanie się z kolegą śnieżkami - naprawde to była bardzo skomplikowana i niebezpieczna interwencja - dwóch uzbrojonych po zęby w śnieżki 13- latków, szkoda że antyterrorystów nie wezwali :shock:

Tak samo wszyscy mieszkańcy wiedzą kto i gdzie jara i pije (mówie o niepełnoletnich). Oczywiście policja nic nie robi. Mają ważniejsze sprawy (patrz wyrzej)

No oczywiście rozumiem zamykanie pirackich serwisów z filmami, grami, programami w nielegalnych pełnych wersjach. Ale my tu mówimy o… NAPISACH do filmów :shock: :x :o :!: :?

Prawdziwa policja istnieje w: “W11”, “Kryminalni”, “Odwróceni” i.t.p

knapik

Istnieje coś takiego jak porozumienia między państwami odnośnie ścigania przestępstw, tym bardziej, że zbrodnie nie znają granic.

Reguluje to prawo międzynarodowe.

To nie jest tak, że ktoś np.

każe coś robić. Otóż nie.

Zastrzeżenia można mieć do systemu i osób je tworzących i wprawiających w ruch. Obrażanie ludzi je realizujących, wykonujących swoje obowiązki jest nie na miejscu.

:x

piractwo jest karalne a policja jest od tego by egzekwowac prawo i wlasnie to uczynila zamykajac napisy.org wiec gdzie tu widzisz brak dumy itd. ?

policja wykonuje swoje zadania w oparciu o ustawe z 1994r. czyli uchwalona za rzadow sld

po pierwsze to jakos mam watpliwosci co do tego, ze wlasnie dla takich osob strona ta byla przeznaczona

po drugie to Twoj problem, jesli kupujesz film za granica to patrzysz na to czy jest jezyk ktory znasz, jesli nie ma to nie kupujesz

wyjasnij mi o jakim osmieszaniu mowisz bo ja nie widze tu nic ponad egzekwowanie prawa

ale jakie to ma znaczenie?

A gdzie tu widzisz piractwo? Ty powaznie to napisałeś czy jak?

Dalszej czesci nie skomentuje bo nie ma czego, jeśli pasuje ci ta ostatnio wzmozona aktywnosc policji TYLKO w tym zakresie to twój problem. Skoro ustawa istnieje od 94 r. to dlaczego jakoś tylko ostatnio policja stała sie tak wokalna i aktywna w tym zakresie? Czyzby Pisuar chciał sie przed kimś wykazać czy moze kto inny? Smierdzi to jakoś nieprawdaż?

Ty oczywiscie jak i wszyscy ci piewcy walki z piractwem i przestrzeganiem pRAWA (przez bardzo małe “p”) nigdy nie korzystaliscie z serwisu napisy.org ani nie sciagaliscie filmów, mp3 przez p2p…Litosci ! :roll:

Nie bede sie powtarzal co do tego braku dumy, bo dla mnie jak i dla wiekszosci ludzi na poziomie jest to oczywsiste. To tyle z mojej strony, bądzcie dalej ślepi i głusi, tak bezpieczniej.

Jeżeli uznać Twój poziom argumentacji… to faktycznie… szkoda gadać.

Typowe kończenie dyskusji, gdy adwersarz ma inne zdanie i je argumentuje.

Jak na razie nie napisałeś nic konkretnego, wykorzystując dość prymitywną argumentację i powielaną nagminnie przez salonowych rewolucjonistów.

Sorki, ale dopóty nie zaczniesz dopuszczać argumentacji innych i rzeczowo argumentować swoje zdanie, to faktycznie nie ma o czym gadać.

Ale o czym tu dalej dyskutować, ja mam swoje zdanie i jestem oburzony i najchetniej zwymiotowałbym sie na cały rząd za to i inne, wam monczkin i sphinx to nie przeszkadza, moze i tez popieracie takie działania, wasza sprawa, ja wypowiadzialem wlasne zdanie i mam do tego prawo. Nie musze was przekonywac na siłe do swojej racji, to tylko forum, DLA MNIE TO ABSURDALNE I CHORE ZE W PANSTWIE W KTORYM W WIELU SZPITALACH NIE MA PIENIEDZY NA PRZESCIERADLA MOJE PIENIADZE Z PODATKóW SA MARNOWANE NA TAK IDIOTYCZNE AKCJE :!: Skoro chcecie zyc w państwie absurdu z chyba aktualnie najbardziej antypirackim nastawieniem w europie i kupowac filmy i płyty za 50 zł to juz wasz problem, po co ja mam sie z wami spierać. Naprawde chcialbym zobaczyc tych zwolenników takich działań w systuacji gdy nie mogą sie zdecydować czy w tym miesiącu kupić dvd z filmem czy plyte muzyczną. Albo tych zamozniejszych którzy będą sie topić w smieciach (pudełkach, płytach - bo przecie oryginałke trzeba miec)

prosze bardzo:

zrodlo

to chyba tylko sie cieszyc ze policja stala sie bardziej aktywna w wykonywaniu swych obowiazkow i malo mnie interesuje to kto i z jakich powodow (o ile w ogole) wywiera nacisk na policje

mnie interesuje efekt koncowy i w tym przypadku jest nim usprawnienie dzialan policji, wiec za co Ty chcesz ta policje ganic?