9600 gso problem :(

witam, nie wiem co sie dzieje z moja nową karta, nagle zaczela swirować, po uruchomieniu kompa obraz jest dziwny, literki porozrzucane po ekranie, a sam windows w ogole nie uruchamia sie bo ekran jest nie wiadomo jaki, z karta bylo z poczatku okey, ale nagle zaczela cos powoli szwankowac az doszlo do tego wlasnie ze w ogole nie da sie pracowac z nia. probowalem wgrac bios karty bo mialem kopie zapasowa ale to nie pomoglo. co jest? oddac na gwarancje?. mam stara karte 7600 i tam bawilem sie rowniez biosem i wszystko jest okey. Pomocy :frowning:

karta wygląda jakby się przegrzewała, a dokładniej pamięci na niej choć nie koniecznie, sprzawdź czy nie jest zakurzona, jak nie jest to oddaj na serwis

jutro wysle, karta jest nowa wczoraj ja dostałem wiec o zakurzeniu nie ma mowy… nie wiem co z nia ale nie mam wyjscia i jutro oddam. pech to pech nie ma co.:confused:

Dalej używasz qulteca?

Możliwe że padły pamięci, ale przed wysłaniem sprawdził bym ją jeszcze na innym kompie lub zasilaczu.

No właśnie jaki masz zasilacz bo moze coś się z nim stało.

zasialcz dobry skoro pisze ze swego komputera, tak uzywam qolteca ale pytalem sie fachowcow i mowili ze to dobre zasialcze produkowane przez firme huntkey czy jakos tak. karte uruchamialem nawet bez podlaczenia zasilania i z poczatku było oki tyle że wiadomo gry sie nie uruchomi ale system wstaje całkowicie normalnie. na poczatku bylo wszystko oki , nawet w crysisa grałem, testowałem w orthos + fure mark i bylo wszystko cacy. ale karta zaczela powoli świrować. ja juz ją spakowałem i wysylam dzis na gwarancję i juz. poinformuje was co powiedzieli na gwarancji, bo nigdy mi sie to nei zdarzyło. trafilem na wadliwy produkt chyba, ciekawe jak czesto to się zdarza w takim sprzęcie?? w ogole ten 9600 pod poczatku był dzIwny… jakiekolwiek przetaktowanie konczyło sie artefaktami prędzej czy pozniej, nawet 50 mhz na pamieciach, a przeciez 9600 ddr 3 to kreca sie podobno niezle… pamieci z 800 na 1000 lekka reka a u mnie nawet 850 nie chciały isc:/ tzn chciały ale fure mark zgłaszał błędy po jakims czasie i najczsciej zwiecha systemu., masakra, to sie pech nazywa. poza tym nie wiem czy to ma zna zenie ale jak dostałem karte to te takie kondensatory czy co to jest(takie walce wiecie:)) to byly powykrzywiane troszke na rozne strony,

No fakt, to dobre zasilacze. Zerknijcie sami: https://ssl.allegro.pl/item410512438_za … _525w.html

Wyglądają bardzo solidnie. Tak jak mówisz trafiłeś na wadliwy egzemplarz. No cóż… ■■■■ happens… :slight_smile: