98 czy me co wybrać?

(Kacperlis) #1

Który staruch wybrać 98 czy me. pod me nie było problemów, ME min. szybszy. 98 też chodzi ok.

(Lasinski Jacek) #2

kacperlis , 98, a nie lepiej pomysleć o 2k, według mnie wybór najlepszy.

(dean999) #3

Ale on sie pyta co wybrać z tych dwóch :evil: Ja bym wybrał 98 bo miałem kiedyś ME i miałem z nim problemy

(Remidas83) #4

Dokładnie z tych dwóch to na pewno win98. Pracowałem na obu długi czas i stwierdzam, że ME to wielki niewypał.

(Debo75) #5

Windws ME to jeden wielki niewypał microsoftu !!

(Mirek Nicgorski) #6

Zgadzam sie z Debo75 wybral bym Windows 98 ,me to przjesciowka ktora niejest stabilna i napewno niewydajna w grach

Ale do ciebie decyzja nalezy

98 lepszy :stuck_out_tongue:

(Kacperlis) #7

po odplaleniu instalatora 2000 z poziomu 98 wybieram aktualizacje do 2000 lub od zera kopiuje pliki instalatora, odpala od nowa i przy starcie wywala brak pliku ntldr czy coś takiego. ntldr znajduje się w katlogu głównym.

(Kosior6) #8

Radzę zrobić czystą instalkę. Czasami w aktualizacji 98 -> 2k występują takie cyrki....

A co do pierwszego tematu skoro ME Ci działał dobrze to bym właśnie tego brał ;]

(Kacperlis) #9

jzu zainstalowalem me

(Nethalythic) #10

Ja też wybrałbym 98 i to prawda ze ME to jeden wielki nie wypał ;]

No ale tak swoją drogą Kacperlis, t jak juz zainstalowałeś ME to po co sie pytasz bezsensownie jaki system zainstalować jak Ci 90 % ludzi tutaj powiedziało że lepiej 98 bo jest stabilniejszy to Ty Milenium :stuck_out_tongue: Troche bezsensu

(Kacperlis) #11

bzura, że me niestabilny. Jacyś ludzie zobaczyli w necie, że ktoś (głupi) krytykuje me i robią to samo. Ja miałem juz me na 75mhz i 144mbram i szalało szybciej od 98. Chociaż gdyby nie ntldr to miałbuym już 2000 :frowning:

(JesperKyd) #12

98SE

Podobną karierę robi Vista

Przywracanie systemu z ME często niemile zaskakuje więc zaprzyjaźnij się z NortonGhost'em, Acronis True Image lub podobnym

Plik ten można bez problemu przywrócić z płytki. Wystarczyło zapoznać się z konsolą odzyskiwania i poleceniem expand.

(Kogut 96) #13

zły wybór ojoj zły wybór :stuck_out_tongue: pewnie zainstalowałeś ze względu Windows media player

Windows 98 RuLlLeZ :slight_smile:

(system) #14

Najlepiej 98SE + nieoficjalny Service Pack 2.1b :smiley:

(Pinio150) #15

Ja bym wzioł Windows-a 98 bardzo dobrze go wspominam.

(system) #16

Tylko Me, szybszy, stabilniejszy i zero problemów z instalacją np. sieci lub grafiki. Zrobi to sam za Ciebie.

Pozdrowienia

(Pcz 07) #17

Zgadzam się z jotef.

Dużo bardziej szybszy, mniej się wiesza, bardziej stabilny.

(Konrado121) #18

Ja mam z ME przykre wspomnienia i nie wiem czy jest lepszy od 98 bo go nie używałem ale wolał bym już darmowego Ubuntu niż ME :stuck_out_tongue:

(ziggyZZ) #19

ME był bardziej stabilny. Myślę, że był lepszy....