A moze laptoka ? :D

Mysle czy sobie nie kupic Laptoka jakiegos do 700-800 zeta.

Jakis taki 500 mhz czy cus do www, mp3. Tylko sobie tak mysle czy to mi sie placa ? 800 zl wydac to tez nie za bardzo a przy dzisiejszych cenach moze lepiej doplacic te 1500 zeta (lub na raty wziasc) i kupic nowego laptopa ? Lub 3 mozliwosc sprzedac blaszaka i dolozyc wszystko na jakis porzadniejszy sprzecik ? co o tym myslicie ?

Wszystko zależy od tego do czego sprzęt będzie Ci potrzebny.

  1. Laptop za < 1000 PLN to nie jest najlepszy pomysł.

Bateria będzie trzymała około pół godziny… mało ramu, mały dysk… itp

  1. Laptop za około 2500 - 3000 PLN to już lepszy pomysł.

Makro i hipermarkety mają ciekawą ofertę sprzedaży ratalnej (zwykle o%, od 10 do 20 rat)

  1. Nowy pecet?

nie no wlasciwie to 3 pozycja nie wchodzi w gre bo mam juz sprzet 2 rok i sie do niego przywiazalem :slight_smile:

Potrzebowal bym go np: do i-netu + office + jakies proste gry typu w3… ;]

w/g moich obliczen tak 800 mhz do 1 ghz by stykalo, ale to juz ceny sa ok. 1400 zl wiec lepiej wziasc nowego :slight_smile:

ale tego posta to chyba zle wsadziles :slight_smile: na luzie by bylo bardziej odpowiednie :slight_smile:

A tak wracajac do tematu to kup to na co cie stac !!

Hardware , Sterowniki - mowisz ?

Moge kupic nawet lapka za 11tys ale co z tego skoro nie wykorzystam jego mozliwosci ?

Wiesz nie wiem czy zauwazyles ale na koncu kazdego zdania sa znaki zapytania… co oznacza ze zdanie to jest pytajacym, w tym wypadku pytajacym o zdanie kogos innego ajt ?

przeczytaj swoj post raz jeszcze!! potrzebujesz przenosny komputer czy nie ?? czy nowego balszaka ?? pytanie do siebie !!

jak nie wiesz to kup za 800 zl !!

neone: ja rozumiem ze w dzisiejszych czasach trzeba samemu zadbac o wlasny rozwoj umyslowy ale tobie to sie chyba niezbyt udalo…

Wytluscilem Ci jezeli bys jeszcze nie rozumial…

Poza tym jaki masz cel w swoich postach jezeli nie udzielasz zadnej rady ? nabijanie postow to zabawa godna 15 latka…

oj a ty dalej swoje :slight_smile: wybor jest twoj czy to czy tamto ! jak nie wiesz co kupic to kup sobie traktor wykorzystasz jego moc napewno . A 15 lat mialem jak pisalem tak jak ty :))

neone i TaOs moze tak zaczniecie troche kulturalniej do tematu pochodzic a nie kłócicie :twisted: :twisted:

na to dalem ci porade w stylu …

nie wiem o co ci chodzi !

a wczesniej napisalem ze to tylko twoj wybor przenosnego czy stacjonarnego , jak cie stac to oki ,ja mam laptopa tanszego jak 11 tys i drozszego jak 800 i stacjonarnego nie najgorszego i jeszcze pare w antykow stylu p2 p3 . ale nie chwale sie jak 15 latek , i nie zachowuje na forum jak bym mial pare zl wolnej gotowki kupujac sobie laptopa do mp3 ! nie jest to smieszne twoim zdaniem ?? i jak juz napisalem !!

Ja również nie wiem o co Tobie chodzi :roll:

Robisz łaskę odpowiadając na forum? Przecież nie ma takiego obowiązku.

Jeśli to Cię męczy to lepiej daj sobie spokój. I przestań OTować!

Zachowujesz się gorzej niż wspomniany przez Ciebie 15-to latek :evil:

masz racje !!