A to jak zrobic

(T3asior) #1

Pomozcie mi zainstalowalem ta Opere teraz podajcie mi nazwe jakiego dobbrego programu do E-maili i powiedzcie jak odinstalowac internet explorer bo in i tak jest jak go usunalem i jak wywalic messengera

(inż. Piniol) #2

do poczty uzywam FoxMail, co do odinstalowania IE, idzie to zrobic (nie pamietam adresu strony z programikiem), ale nie warto tego robic, bo Windows oparty jest na IE i po jego usunieciu sa same problemy, np. GG nie dziala prawidlowo, bo korzysta wlasnie z IE.

(system) #3

Internet Explorer nie da się odinstalować. On jest częścią Windowsa i on już tam zostanie. Jeżeli go usuniesz to i tak po ponownym uruchomieniu będzie spowrotem :slight_smile: Co do programów pocztowych wiele razy było na forum. Użyj opcji szukaj.

(inż. Piniol) #4

ALIEN, idzie go usunac, programik ktory to potrafil zwal sie IE Killer czy cus takiego, ale mowie, potem windows nie chodzi poprawnie

(lebog) #5

Opera ma swój program pocztowy. :stuck_out_tongue:

(system) #6

:oops: :oops: nie wiedziałem. A co do Messengera co w dziale Sprawdzone Porady był chyba opis odinstalowania jego. Jeżeli nie to możesz go wyłączyć i w C:\Program Files\Messenger <== zmienić nazwę tego folderu.

(system) #7

a tu masz link http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=954