A to jak zrobic

Pomozcie mi zainstalowalem ta Opere teraz podajcie mi nazwe jakiego dobbrego programu do E-maili i powiedzcie jak odinstalowac internet explorer bo in i tak jest jak go usunalem i jak wywalic messengera

do poczty uzywam FoxMail, co do odinstalowania IE, idzie to zrobic (nie pamietam adresu strony z programikiem), ale nie warto tego robic, bo Windows oparty jest na IE i po jego usunieciu sa same problemy, np. GG nie dziala prawidlowo, bo korzysta wlasnie z IE.

Internet Explorer nie da się odinstalować. On jest częścią Windowsa i on już tam zostanie. Jeżeli go usuniesz to i tak po ponownym uruchomieniu będzie spowrotem :slight_smile: Co do programów pocztowych wiele razy było na forum. Użyj opcji szukaj.

ALIEN, idzie go usunac, programik ktory to potrafil zwal sie IE Killer czy cus takiego, ale mowie, potem windows nie chodzi poprawnie

Opera ma swój program pocztowy. :stuck_out_tongue:

:oops: :oops: nie wiedziałem. A co do Messengera co w dziale Sprawdzone Porady był chyba opis odinstalowania jego. Jeżeli nie to możesz go wyłączyć i w C:\Program Files\Messenger <== zmienić nazwę tego folderu.

a tu masz link http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=954