A6W - jak robić?

Witam. Czy ktoś z użytkowników jest może w trakcie robienia A6W (areobiczna 6 weidera)? Nie wiem jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia 1, 3, 4; ile powtórzeń trzeb wykonać?

Oglądałem to wiele razy :stuck_out_tongue: żeby nie było w gooooooogle też szperałem ;p chodzi mi dokładnie o to ile powtórzeń trzeba zrobić w tych ćwiczeniach :stuck_out_tongue:

a6w2nl.jpg

Wszystko elegancko opisane.

To też widziałem ;p nie bez powodu wyżej napisałem, że goooogle przestudiowałem :stuck_out_tongue: Nie wiem qrde ile czy np. (dzień 1/powtórzeń 6) dotyczy jednej nogi czy dwóch :stuck_out_tongue:

A zobacz na dzień 42 :stuck_out_tongue: mam wykonać razem 48 powtórzeń? przecież to chyba nie realne :stuck_out_tongue:

tak, 24 powtórzenia na 1 nogę. Ale nie patrz na ostatni dzień, mało osób tam dochodzi xD

Dla mnie wszysto było zrozumiałe z tej strony.

Ja zamierzam ;p

Dodane 05.07.2009 (N) 0:30

Na każdej stronie piszą inaczej :confused: Z tego co ja wiem to w tym ćwiczeniu rąk się nie splata za głową i kolan się nie ptrzytrzymuje :stuck_out_tongue: z reszta myśląc logicznie to jaki jest sens trzymać kolana rękoma? przecież wtedy całą pracę wykonują ręce :stuck_out_tongue: