AC '97 + głośniki 2+1?

czy jest taka możliwość odpalenia głośników 2.1 SBS 350 firmy creative na dźwięku AC '97. nie za bardzo wiem czy to forum jest od tego ale proszę o odpowiedź :wink:

Tak, 2+1 oznacza 2 satelitarne+1 subwoofer

tak spokojnie mozesz nawet 6 podlaczyc w tym jeden subwoofer

tylko najpierw musisz wejsc do,ustawien karty muzycz. i wlaczyc np.

4,6 channel i tyle ,a potem podlaczyc glosniki przy zmianie ustawien np.

wejscie mikrofonu >> zmienia sie na wyjsc liniowe, wiec bardzo wazna

jest konfiguracja najpiewr samej karty muzycz.

Post 1:

ale ja chce mieć i głośniki i mikrofon i wejście line bo:

  • mikrofon potrzebuje pod Skype (bo duuuużo gadam)

  • line in potrzebuję do tunera TV (kabelek z Tunera przchodzi do Line)

no i wtedy zostaje mi jedno wolne wejście (czyli na same głośniki) i czy przy takiej konfiguracji jest to możliwe???

Post 2:

aha jeszcze jedno mógłby mi ktoś pokazać zdjęcia jakie te głośniki mają wejścia??? (na pewno stero jack, ale ile) :slight_smile: było by fajnie - oczywiście chodzi mi o Creative SBS 350, bo mam okazje kupić je tanio.


Używaj opcji Zmień zamiast pisania

posta jednego pod drugim

Asterisk

no niestety tak sie nieda kolego, no chyba ze kupisz sobie wzmacniacz odzielnie i tam podlaczysz glosniki same a potem jednym wejsciem w wyjsc. liniowe inaczej niedarady

karty zintegrowane maja tylko 3 wej/wyj wiec musisz na cos sie zdecydowac tak to juz jest to niejest karta SBLive czy np ForteMedia itd.

proponuje zakup niedrogiej karty dzwiekowej firmy creative, np. Sound Blaster Live! 5.1 lub (4.1) sa niedrogie (juz od 80zl) a w porownaniu ze zintegrowana karta dzwiekowa oferuja znacznie wyzsza jakosc dzwieku… i mozliwosc podlaczenia… czego dusza zapragnie… :wink:

Pozdrawiam!

a jeszcze jedna rzecz. otóż z przodu obudowy od kompa (na dole obok klapki z USB) mam 2 wejścia (mikrofon+głośniki). nie wie ktoś co zrobić aby one działały??? a może na tym wejści mikrofon da się podłączyć, a na tym mikrofonowym z tyłu subwoofer??? jak myslicie? :?

Na mojej obudowie też są takie wejścia i aby działały muszę je podłączyć do tylnych. Z tyłu obudowy wychodzą dwa kable i podłączam je do wyjscia głośników i mikrofonu. :smiley: