AC '97 + głośniki 2+1?

(Sumowski) #1

czy jest taka możliwość odpalenia głośników 2.1 SBS 350 firmy creative na dźwięku AC '97. nie za bardzo wiem czy to forum jest od tego ale proszę o odpowiedź :wink:

(system) #2

Tak, 2+1 oznacza 2 satelitarne+1 subwoofer

(Xiao19) #3

tak spokojnie mozesz nawet 6 podlaczyc w tym jeden subwoofer

tylko najpierw musisz wejsc do,ustawien karty muzycz. i wlaczyc np.

4,6 channel i tyle ,a potem podlaczyc glosniki przy zmianie ustawien np.

wejscie mikrofonu >> zmienia sie na wyjsc liniowe, wiec bardzo wazna

jest konfiguracja najpiewr samej karty muzycz.

(Sumowski) #4

Post 1:

ale ja chce mieć i głośniki i mikrofon i wejście line bo:

• mikrofon potrzebuje pod Skype (bo duuuużo gadam)

• line in potrzebuję do tunera TV (kabelek z Tunera przchodzi do Line)

no i wtedy zostaje mi jedno wolne wejście (czyli na same głośniki) i czy przy takiej konfiguracji jest to możliwe???

Post 2:

aha jeszcze jedno mógłby mi ktoś pokazać zdjęcia jakie te głośniki mają wejścia??? (na pewno stero jack, ale ile) :slight_smile: było by fajnie - oczywiście chodzi mi o Creative SBS 350, bo mam okazje kupić je tanio.

Używaj opcji Zmień zamiast pisania

posta jednego pod drugim

Asterisk

(Xiao19) #5

no niestety tak sie nieda kolego, no chyba ze kupisz sobie wzmacniacz odzielnie i tam podlaczysz glosniki same a potem jednym wejsciem w wyjsc. liniowe inaczej niedarady

karty zintegrowane maja tylko 3 wej/wyj wiec musisz na cos sie zdecydowac tak to juz jest to niejest karta SBLive czy np ForteMedia itd.

(Mister Wojtek) #6

proponuje zakup niedrogiej karty dzwiekowej firmy creative, np. Sound Blaster Live! 5.1 lub (4.1) sa niedrogie (juz od 80zl) a w porownaniu ze zintegrowana karta dzwiekowa oferuja znacznie wyzsza jakosc dzwieku... i mozliwosc podlaczenia.. czego dusza zapragnie... :wink:

Pozdrawiam!

(Sumowski) #7

a jeszcze jedna rzecz. otóż z przodu obudowy od kompa (na dole obok klapki z USB) mam 2 wejścia (mikrofon+głośniki). nie wie ktoś co zrobić aby one działały??? a może na tym wejści mikrofon da się podłączyć, a na tym mikrofonowym z tyłu subwoofer??? jak myslicie? :?

(lazikar) #8

Na mojej obudowie też są takie wejścia i aby działały muszę je podłączyć do tylnych. Z tyłu obudowy wychodzą dwa kable i podłączam je do wyjscia głośników i mikrofonu. :smiley: