AC III - problem z otworzeniem gry

Witam! Ostatnio od kumpla dostałem piracką wersję gry AC III. Zainstalowałem, pograłem chwilę i zaczęły się problemy. Po uruchomieniu gra zawieszała mi się od razu na intrze, dokładnie w momencie: (gra powstałą na kanwie wydarzeń historycznych…). Pomyślałem że odinstaluje i zainstaluje od nowa. Zainstalowałem i nic, jednak zauważyłem że wyskoczył mi taki błąd: http://i.imgur.com/d5zuZ.png . Tak czy siak, instalacja w niczym mi nie pomogła. Doszedłem do wniosku, że to piracka wersja gry i nie ma się spodziewać czegoś dobrego, więc postanowiłem kupić oryginał. No i kupiłem, dzisiaj instaluje i znowu ta sama sytuacja co poprzednio. Nie wiem o co chodzi, ale niemalże już zjadłem zęby przez te grę. Wyczytałem gdzieś w necie, że chodzi tu o punk bustera. Więc ściągnąłem z jego oficjalnej strony wszystkie aktualizacje do tej gry ale również nic to nie dało. Da się to jakoś naprawić? Macie jakieś pomysły? Pozdro

sterowniki do grafiki najnowsze?

Aktualizowałeś program Punk Buster? Spróbuj odinstalować i zainstalować na nowo.

Po odinstalowaniu przeskanuj rejestr programem CCleaner.

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki ale BETA.

airdrigar - wpisz w google “Punkbuster”, ściągnij exe z oficjalnej strony, uruchom jako administrator i wyszukaj zainstalowaną grę. Daj update albo reinstall i powinno działać. Przerabiałem to samo z Battlefieldem.

Cześć! Ściągałem update do AC III z oficjalnej strony Punk Bustera. Nic to nie dało. chociaż nie przywiązałem uwagi do uruchomienia tego jako administrator. Wróce do domu to jeszcze spróbuje…

W komunikacie jest “Odmowa dostępu” przy kopiowaniu do System32 ! - uruchom jako admin to prawdopodobnie rozwiązanie problemu…

ale co mam uruchomić jako admin? no i jak to uruchomić jako admin?

Instalkę Punkbuster kliknij prawym przyciskiem myszy > uruchom jako administrator. Spróbuj też prawy na skrócie ACIII > uruchom jako admin.

odinstalowałem AC, zainstalowałem punk bustera. następne instaluje od nowa AC, ale błąd znowu wyskoczył. chyba się poddaje już…

Nie ma - poddaję się :wink: OK odinstaluj ACIII , odinstaluj Punkbuster. Przeczyść rejestr programem CCleaner . Włóż płytę ACIII - zamknij okienko autostartu. Wejdź “na płyte dvd” , i kliknij setup.exe prawym myszki i wybierz "Uruchom jako administrator. Punkbuster powinien zainstalować się automatycznie z grą .

Dodane piątek, 14 gru 2012, 16:30

Jak dalej lipa , to spróbuj skopiować i wkleić ręcznie ten plik pbsvc.exe do folderu System32.

Jak dalej lipa , to po zainstalowaniu wszystkiego : Prawy klik na skrócie AC3 > właściwości > zgodność > ustaw zgodność na Vista SP1 > zastosuj.

niestety nic to nie dało :frowning: nie mam zdrowia do tego już …

Po zainstalowaniu wszystkiego : Prawy klik na skrócie AC3 > właściwości > zgodność > ustaw zgodność na Vista SP1 > zastosuj > odpal grę.

a może ja mam coś z systemem nie tak? bo ten folder nazywa sie “system 32” a ja mam windowsa 64 bitowego…

Przy ustawionej zgodności jest ten sam problem ?

64bitowy system posiada folder System32 ,z tym że folder SysWOW64 jest chyba na aplikacje 32bit , nie mam pewności czy Punkbuster jest w wersji 64bit (a tam się próbuje wpakować…)

nic z tego. wiesza się dalej na intrze. ja piernikam, już chyba wszystko zrobiliśmy. 150 zł odleciało w kosmos.

Jak w ogóle poważny jest mój problem? komp praktycznie nowy, kupiony dwa miesiące temu. Gra oryginalna, no ■■■■■■■, jeszcze jakby była piracka, to można to zrozumieć, no ale żeby oryginalna gra nie chodziła? pierwszy raz mam problem z takim czymś i trochę mnie to martwi…

Czyli coś ruszyło ? Kupując sądzimy ,że popatrzyłeś na wymagania :wink: Podaj jeszcze specyfikacje kompa = procesor/karta graficzna/zasilacz itd.

Tylko przy AC3 jest taki problem , inne nowsze tytuły działają normalnie ? Sprawdź temperatury podzespołów podczas uruchomionej (nawet na tą chwilkę) gry, np programem HWInfo32 , zrób i wstaw zrzut ekranu.

nic nie ruszyło. jak pierwszy raz odpaliłem to pograłem chwilę i tyle. chodziło mi na medium. asus X53S (geforce GT 630M 2 GB, core i5 2.5 GHz, 4GB ramu)

Chyba jest trop :wink: .Cudowna technologia Optimus . Procesor ma wbudowaną kartę graficzną , i gra może korzystać z niej , a nie z dedykowanej . Sterowniki do karty graficznej najnowsze? Otwórz panel Nvidii > dokop się do tych opcji :

http://2.bp.blogspot.com/-ghnIjcVyw0M/T … -panel.jpg

Zobacz czy AC3 ma ustawioną dedykowaną kartę Nvidii.

no więc ściągnąłem najnowsze sterowniki, zaznaczyłem opcje żeby komputer korzystał z karty Nvidia, ale nic to nie dało… dzięki w ogóle stary że tak zainteresowałeś się sprawą i starasz mi się pomóc! masz wielkiego plusa u mnie :slight_smile: chyba zrobię format po prostu…