Acer aspira e5-511 problem ze sterownikiem grafiki

witam, to mój pierwszy post na forum i od razu zaczyna się od problemu, mianowicie

kopiłem sobie w UK laptopa ACER ASPIRE e5-511

 

OS: 8,1

PROCESOR: Intel Celeron N2830

GRAPHICS: Intel HD Graphics

MEMORY: 4GB DDR3

STORAGE: 500GB HDD

 

na dzień dobry wywaliłem z niego Windowsa 8,1 i zainstalowałem 7 32bit home premium i tu zaczyna się problem

 

wydajność grafiki 1,0 

 

desktop performance for windows aero 1,0

3d buisness and gaming Graphics performance 1,0

 

nie mogę na nim odpalić prostej gry, a co dopiero programu. w menadżerze urzadzeń grafika widnieje jako

 

STANDARD VGA GRAPHICS ADAPTER 21/06/2006,

 

po odinstalowaniu sterownika z menadżera uruchamia się komputer ponownie ale sterownik dalej jest zainstalowany, a przy próbie instalowania sterownika ze strony intela INTEL HD GRAPHISC win7 32bit wyskakuje komunikat

TEN KOMPUTER NIE SPEŁNIA MINIMALNYCH WYMAGAŃ DO ZAINSTALOWANIA TEGO OPROGRAMOWANIA

 

nie da się go zainstalować w trybie zgodności, ani jako administrator

 

może ktoś ma jakiś pomysł jak zaradzić w tej sytuacji??

 

programy do wykrywania sterowników i aktualizacji tez nie dają sobie rady

Powinien się bez problemu zainstalować jeden z tych sterowników.

https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=24328&lang=eng&wapkw=n2830

https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=24346&lang=eng&wapkw=n2830

 

A najlepiej zainstaluj sobie 7 x64 i wtedy część sterowników z 8 x64 powinna pasować.

niestety ani jeden, ciagle to samo 

TEN KOMPUTER NIE SPEŁNIA MINIMALNYCH WYMAGAŃ DO ZAINSTALOWANIA TEGO OPROGRAMOWANIA

Sterownik czipsetu zainstalowany ?

ukkashekk

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.