Acer Aspire 5103 POMOCY! BIOS


(Hojdi) #1

Witam mam problem Jestem przerażony..Chcialem aktulalizowac biosa w laptopie do naj nowszej wersii scigalem plik spakowany win rarem ze strony acera wypakowalem weszedlem do pliku z biosem i uruchomilem plik po chwili wyskoczylo mi okienko ze wy wypakowac do katalogu windows ale nie pamietam dokladniej gdzie...dalem ok po chwili wyskoczylo mi okienko z biosem ze mozna przystopic do instalacj nie zdazylem nic nacisnoc a zawiesil mi sie komputer czekal chwile z nadzieja ze wszystko zacznie dzialac minelo moze 2min i wyloczyli prad...po wlaczeniu laptopa mam czarny ekran nic mi sie nie pokazuje nie wiem co sie stalo nie wiem co mam robic prosze o pomoc..:frowning: nie wiem czy da sie wogule to naprawic..:frowning: posiadam windows viste.


(funbooster) #2

Jeżeli jest na gwarancji oddaj go do naprawy a jeżeli nie to oddaj go do najbliższego serwisu komputerowego lub napraw komputerowych to kwestia 20-50 zł.


(Frog) #3

hojdi , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Teperek_Karol , popraw swojego posta. W obecnym kształcie język, w którym jest on napisany, tylko częściowo przypomina język polski.


(funbooster) #4

Na przyszłość nie aktualizuj biosa bo to według mnie głupota, jeżeli wszystko jest ok. to nie aktualizować biosa.