Acer aspire 5740G kłopoty z recovery

Witam!

Kupiłem niedawno notka acer aspire 5740G w Niemczech razem z windowsem 7 (w sklepie internetowym neckerman). System wgrany i gotowy do użycia, bez żadnej dodatkowej płyty w pudełku był tylko notek bateria i zasilacz. Kompa na pewien czas zostawiłem w domu i zaopiekowała się nim moja młodsza sis #-o (mój błąd że hasła nie wprowadziłem) sis nieźle w nim namieszała komp ledwie co może odpalić próba reanimacji raczej się nie powiedzie. Wolał bym wskrzesić windowsa od nowa i tu moje pytanie czy jest gdzieś ukryta instalka systemowa czy wywaliłem 150 euro na jednorazowy system ?? Dodam też ze zaraz po zakupie chciałem zrobić kopie w Acer Backup Manager ale wyskoczył mi komunikat ze kopia ta bedzie nie kompletna i może potrwać kilka godzin wiec zrezygnowałem bo na co mi niekompletne pliki. Jesli jest ktoś kto by mógł by mi pomóc bym był bardzo wdzięczny. A jeśli mój post jest nie tu gdzie trzeba z góry przepraszam to moje 1 logowanie tutaj i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Przywracanie systemu z ukrytej partycji recovery powinno być mozliwe po uruchomieniu odpowiedniego programu.

Klawisz do jego uruchowminia powinien być wypisany w czasie uruchamiania systemu lub w instrukcji laptopa.

chudzik2145 , proszę zatytułować wątek konkretnie.

Zignorowanie prośby wątek :arrow: Śmietnik.

W najgorszym wypadku skontaktuj się z pomocą techniczną i poproś o podesłanie płytki instalacyjnej systemu dla Twojego laptopa.

Mam program eRECOWERY on tworzy kopie zapasową systemu na CD, ale ja tego prędzej nie zrobiłem wiec jak bym teraz robił to zgrało by mi na CD taki sam padnięty system jak teraz mam. ;| Możliwe ze jest jakiś inny program ?? W instrukcji nie wiele znajde bo jest po Niemiecku #-o Szukałem instrukcji online ale znalazłem tylko do 5720G a i tam podaja tylko ze jest tylko eRECOVERY. Jak odpalam notka mam tylko klawisz F2 który mnie kieruje do biosu nic innego nie pokazuje.

OK mam głupol zemnie jednak eRecovery :slight_smile: Parzyło w oczy Dziękuje za pomoc :slight_smile:

Dodane 25.08.2010 (Śr) 15:59

eRECOVERY :smiley: (mądry sie zrobiłem :lol: ) klikasz eRECOVERY - Przywróć - Przywróc system w całości do ustawień fabrycznych :slight_smile: cała filozofia ale mi troszke zajeło zanim na to wpadłem #-o

A no tak… bardzo cieszyła mnie ta opcja :smiley:

Ty się zrobiłeś mądry a ja głupi :stuck_out_tongue: