Acer aspire 7741g stery xp


(Drobok) #1

Jak w tytule poszukuję sterowników do chipsetu, karty sieciowej, grafiki i ahci, jak wiadomo producent nie wydał a w necie ciężko znaleźć. Może ktoś korzysta z jakiegoś softu do ściągania sterowników ?


(system) #2

Zainstaluj system XP, uruchom Internet Explorer (ważne!) na tym lapku, wejdź na stronę http://www.ma-config.com/ kliknij Run the detection , po chwili, w nowym oknie - zainstaluj ActivX automatycznie (będzie propozycja na górnym pasku). Po sprawdzeniu sprzętu komputera ukaże się strona za specyfikacją, na której naciśnij przycisk Download drivers... (na dole strony). Dowiesz się wszystko i możesz pobrać, o ile w ogóle da się dla XP-ka.


(Drobok) #3

Z tym, że xp nie ma sterów do sieciówki. Nie da rady z 7 tego odpalić ?


(system) #4

Tak! Można uruchomić tę procedurę z Windowsa 7 i na stronie sterowników, z rozwijanego menu wybrać Windowsa XP. Właśnie sprawdziłem spod Windowsa 7 i pokazało mi sterowniki dla XP-ka.


(igrek) #5

Niereformowalni użytkownicy laptopów. Czemu koniecznie tą 7 na xp zmieniacie jak nie ma sterów pod xp dla danego modelu?


(Drobok) #6

Nie zmieniam 7 na xp tylko dokładam xp w celu gry w starsze tytuły :P, szukam kogoś może ktoś takowe posiada, jak nie to będę próbował dostosować inne i tyle ;]