Acer Erecovery Managament- pytanie

Witam,

mam pytanie chciałby reinstalować system (niema żadnych płytek z Windows-em). I tu pytanie czy poprzez opcje “przywróć system w całości do ustawień fabrycznych”( program Acer Erecovery Managament) reinstaluje system i sformatuje dysk C? Bo jest tez jakaś inna opcja z ALT+F10 ale nie wiem dokładnie na czym ona polega.

To jest raczej to samo a partycja c zostaje przywrócona do stanu w jakim kupiłeś lapka.

Jeszcze jedno pytanie czy jak zrobię format dysku C i on powróci do ustawień fabrycznych czy inne dyski(utworzone z tego jednego) zostaną czy będą formatowane?

Też mam acera i tą aplikacje erecovery i jak dałem przywróć system windows do ustawień fabrycznych to wszystko było tak jak kupiłem kompa czyli 1 partycja, ale jest tam opcja, która tylko reinstaluje system ale nie usuwa twoich plików.

Hmmm… A co lepiej wybrać jak gra nie chce działać: Pełen powrót do ustawień fabrycznych czy tylko reinstal systemu.

Opisać dokładnie problem dlaczego gra nie chce działać a nie posuwać się do ostateczności ; )

adi087 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przypadkiem nie rób tego w tym temacie - masz temat z opisem problemu związanego z grą

crash-system-przy-wlaczaniu-gry-t483161.html