Acer Ex5220 Cm550. Warto?

Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna notebooka. Ma on być tani, bo używany będzie on tylko do internetu, muzyki i czasem filmów.

Znalazłem takie coś, ale nie znam się na hardware, i po prostu nie wiem czy warto

http://www.allegro.pl/item412602072_ace … _fvat.html

proszę o odpowiedź

Jak dla mnie to spoko laptop (za tę cenę) i nawet 1 gb RAM. Myślę że jeśli będziesz chciał (choć nie musisz bo do twoich zastosowań Linux oczywiście wystarczy) wgrać MS Windows XP to procesor sobie poradzi a 1 gb ram zapewni odpowiedni komfort pracy.

Pozdrawiam

ja mam coś takiego i jestem z niego zadowolony i polecam. do twoich oczekiwań na 100% wystarczy. a poza tym fajny laptop o estetycznym wyglądzie o dobrych parametrach jak za cenę. bez problemu wgrasz xp jak i vistę. z linuksem tez raczej problemu nie będzie

Moja matka ma takiego ACERA, z tym, że wersja z 512 RAM i XP śmiga aż miło. Co prawda nie gra tam w gry, ale multimedia itd. ok.

co do gier to ja grywam w sumie czasami tylko w jedną (live for speed) ale ona akurat na tym laptopie chodzi bardzo dobrze a jak reszta to nie wiem bo ogólnie to w gry mało grywam.