Acer Live Update nie wykrywa aktualizacji , tylko mi?

Działa Wam prawidłowo Acer Live Update?

Komputer 6 miesięcy , nic nie wykrył a wczoraj pojawiły na oficjalnej stronie nowe sterowniki…

 

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Prawidłowo, - działa. Nawet, gdy zaznaczę wyszukaj, to wyszukuje, ale nigdy nic nie znajduje. Pisze, że brak aktualizacji. Śmieszne jest to, że u mnie acer aspire jest już ok 4 lata i nigdy nie znalazł ani jednej aktualizacji. Póki co, śmiga bez zająknięcia i nie wyrzucam acerowskiego oprogramowania, chociaż wiele capware od tego producenta, odinstalowałem, czyli platformę gier, adobe readera, testowego mcafee, testowego office i tam takie. Odinstalować, w rozumieniu poczyścić pozostałości, to można uzyskać programem revo uninstallerem, czy bardzo leciutkim, ale w skutku porównywalnym - wise programem uninstallerem portable. Po prostu pobiera się na pulpit, wypakowuje i używa, ustawia polski itd.