Acer - nie działa podłączenie do TV - VGA do YPbPr

Witam!

Posiadam laptopa firmy Acer, model nie ma tu większego znaczenia, ważne jest to, że jest tylko jedno wyjście - VGA. Zakupiłem kabel w sklepie VGA na Component Video (3 chinch). Próbowałem podłączyć do telewizora ( oczywiście do wejścia YPbPr) no i ledwo było cokolwiek widać, a raczej w ogóle nic. Dla pewności zakupiłem inny kabel innej firmy (też z VGA na Comp. Video) i problem był taki sam.

Znalazłem kilka podobnych tematów no ale nie potrafię z nich niczego dopasować do swojego przypadku. Dodam, że mam zintegrowaną kartę graficzną a dokładniej:

Mobile Intel® GMA 4500 no a program do obsługi jest taki ubogi, że jest tylko ustawienia rozdz. wyjście na, odświeżanie. Słyszałem, że może mi pomóc program PowerStrip, ale za bardzo nie potrafię go obsługiwać.

Nie wiem jak to podłączyć, żeby działało. I proszę o napisanie rozwiązań nie wymagających na początek zakupu innych rzeczy.

Proszę o pomoc.

Hej,

:arrow: A w aplikacji Intela do zarządzania ekranem zmieniłeś rodzaj wyświetlanego obrazy na pulpit rozszerzony lub klon??

:arrow: Jeśli masz możliwość podłącz do złącza VGA monitor zewnętrzny, by sprawdzić, czy ze złączem wszystko jest ok,

:arrow: Czy jesteś pewniej, że kupiłeś odpowiedni kabel. Najczęściej przewody Component -> VGA to złącza jednokierunkowe i możliwe jest nim przekazywanie sygnału komponentowego do złącza VGA, na przykład z DVD do monitora lub projektora. Sprawdź to.

Pozdrawiam,

Dimatheus