Acer Orbi Cam 0.3MPIX

(Banaco) #1

witam kupilem ostatnio Laptopa Acer 3692 w lapie zainstalowana jest kamerka ORBICAM(BISON CAM) od pewnego czasu obraz z kamerki poprostu znika tzn. zero podgladu tylko jakies kolorowanki ,zainstalowalem nawet najnowsze strowniki ze stronki acera a ona co jakis czas poprostu wysiada i nie wyswietla :cry: NICC co mam robic POMOCY!

(fialas1819) #2

pomoc techniczna acera i gwarancje powiniene艣 wykorzysta膰

(Banaco) #3

pomoglo zaktualizownie Biosu jesli ktos ma podobny problem polecam w艂asnie ten spos贸b

koniec tematu

(Gruama) #4

Banaco: ja ma ten sam Laptot. Nie u偶ywa艂e wog贸le orbicam i niedawno chcia艂em zobaczyc jak to ustrojstwo dzia艂a. Ja mam inny problem. Po otwarciu zg艂asza mi si臋 owszem kamerka... kt贸ra w zasadzie dzia艂a tylko jako aparat. Okno obrazu jest, widz臋 sam siebie jak sie ruszam ale mog臋 jedynie robi膰 zdj臋cia. Nie ma mowy o nagrywaniu... nie m贸wi膮c ju偶 o tym, 偶e pulpit do obs艂ugi kamerki nie wygl膮da tak jak pokazano w instrukcji. Nie ma 偶adnych opcji ustawie艅 itp.

Jak za艂atwi膰 偶eby dzia艂o to jak kamerka a nie tylko jak aparat?

(kozunio12) #5

kamerka ta nigdy ci nie b臋dzie nagrywa艂a jako kamerka, tylko jako aparat, wi臋c to nie jest jaki艣 b艂膮d, tylko niedopatrzenie ze strony producenta

(Blastboy) #6

Aby nagrywa膰 filmiki trzeba wej艣膰 do folderu Windows\BisonCam i uruchomi膰 LiveCam.exe. LiveCam-1.exe to jest ten aparat, do kt贸rego skr贸t masz na pulpicie.