Acer Orbi Cam 0.3MPIX

witam kupilem ostatnio Laptopa Acer 3692 w lapie zainstalowana jest kamerka ORBICAM(BISON CAM) od pewnego czasu obraz z kamerki poprostu znika tzn. zero podgladu tylko jakies kolorowanki ,zainstalowalem nawet najnowsze strowniki ze stronki acera a ona co jakis czas poprostu wysiada i nie wyswietla :cry: NICC co mam robic POMOCY!

pomoc techniczna acera i gwarancje powinieneś wykorzystać

pomoglo zaktualizownie Biosu jesli ktos ma podobny problem polecam własnie ten sposób

koniec tematu

Banaco: ja ma ten sam Laptot. Nie używałe wogóle orbicam i niedawno chciałem zobaczyc jak to ustrojstwo działa. Ja mam inny problem. Po otwarciu zgłasza mi się owszem kamerka… która w zasadzie działa tylko jako aparat. Okno obrazu jest, widzę sam siebie jak sie ruszam ale mogę jedynie robić zdjęcia. Nie ma mowy o nagrywaniu… nie mówiąc już o tym, że pulpit do obsługi kamerki nie wygląda tak jak pokazano w instrukcji. Nie ma żadnych opcji ustawień itp.

Jak załatwić żeby działo to jak kamerka a nie tylko jak aparat?

kamerka ta nigdy ci nie będzie nagrywała jako kamerka, tylko jako aparat, więc to nie jest jakiś błąd, tylko niedopatrzenie ze strony producenta

Aby nagrywać filmiki trzeba wejść do folderu Windows\BisonCam i uruchomić LiveCam.exe. LiveCam-1.exe to jest ten aparat, do którego skrót masz na pulpicie.