Acer - sterowniki pod Windwos 7

Mam pytanie,ponieważ na stronie Acera ,pod laptopa na którym mam w tej chwili XP nie ma sterowników pod Windows 7 ,jedynie to są po Vistę.Co w sytuacji jak sobie zainstaluję Windowsa 7, skąd mam pobrać sterowniki.Czy będą te pod Vistę?

W większość przypadków drivery dedykwoane Viście zadziałają… problem stanowić mogą ewentualnie drivery do karty grafiki lub dźwiękowej, ale te pewnie znajdziesz na stronach producentów podzespołów.

patrzales na panamską strone acera bo na polskiej nie ma wszyatkiego co jest na panamskiej stronie (nie ma wszystkich sterów do wszystkich systemów)

Ja mam Acera Extense 5220 i na Windows 7 działają mi sterowniki spod Visty SP1 a jak się nie chce coś zainstalować np. sterownik do dźwięku to daje na pliku setup.exe zgodność z Vista SP1 i wszystko działa bez problemu.

OK.Dzięki.

ja w przypadku acera 5220 po zainstalowaniu win 7 większość sterowników pobiera się automatycznie podczas aktualizacji systemu a jak czegoś brakowało to sterowniki z pod visty (ewentualnie tryb zgodności). Ale ogólnie nie powinno być problemu w przypadku kiedy są dostępne sterowniki pod vistę