Acer - sterowniki pod Windwos 7


(Diablo234) #1

Mam pytanie,ponieważ na stronie Acera ,pod laptopa na którym mam w tej chwili XP nie ma sterowników pod Windows 7 ,jedynie to są po Vistę.Co w sytuacji jak sobie zainstaluję Windowsa 7, skąd mam pobrać sterowniki.Czy będą te pod Vistę?


(Dritone) #2

W większość przypadków drivery dedykwoane Viście zadziałają... problem stanowić mogą ewentualnie drivery do karty grafiki lub dźwiękowej, ale te pewnie znajdziesz na stronach producentów podzespołów.


(system) #3

patrzales na panamską strone acera bo na polskiej nie ma wszyatkiego co jest na panamskiej stronie (nie ma wszystkich sterów do wszystkich systemów)


(mawro2) #4

Ja mam Acera Extense 5220 i na Windows 7 działają mi sterowniki spod Visty SP1 a jak się nie chce coś zainstalować np. sterownik do dźwięku to daje na pliku setup.exe zgodność z Vista SP1 i wszystko działa bez problemu.


(Diablo234) #5

OK.Dzięki.


(sosen86) #6

ja w przypadku acera 5220 po zainstalowaniu win 7 większość sterowników pobiera się automatycznie podczas aktualizacji systemu a jak czegoś brakowało to sterowniki z pod visty (ewentualnie tryb zgodności). Ale ogólnie nie powinno być problemu w przypadku kiedy są dostępne sterowniki pod vistę