Acrobat reader!

(Fefka86) #1

Witam mam problem z tym programem :frowning: bo sciągnełam tekst który jest w kolorze niebieskim a musze mieć go w czarnym jak sie zmienia kolor :frowning: w tym programie dzięki z góry za pomoc

(Monczkin) #2

obawiam się, że w tym programie nie ma takiej możliwości :slight_smile: - on służy tylko do przegladania plików *pdf i dość proste czynności - kopiowanie, zapisywanie...

program do edycji *.pdf np.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=32&id=590

(Chomik) #3

Jeżeli to jest sam tekst to jest jeden prosty sposób. Acrobat reader nie umożliwia zaznaczania częściowo tekstu, ale można zaznaczyć całość skrótem Ctrl+A. Potem dajemu Ctrl+C (czyli kopiuj) i wklejamy do np. Worda.

W wordzie już nie będzie problemów i wytniesz sobie to co Ci nie jest potrzebne.

(Monczkin) #4

??

(Chomik) #5

No co....???

W Acrobat readerze nie można wprowadzić żadnych zmian.

Ale tekst (cały) z plików pdf można przekopiować do programu, w którym można to zrobić... i można zmienić kolor.

(Monczkin) #6

Chomik z tego co ja zrozumiałem _Ola_18 pytała się o ten program

oki - poczekajmy na odzew Oli :slight_smile:

(lanlin) #7

Można zmienić kolor wyświetlanego tekstu w Acrobat Reader.

Edycja -> Preferencje -> w otwartym oknie zakładka Dostęp (jak na obrazku)

schowek37dt.th.jpg

To oczywiście nie dokonuje zmian w samym dokumencie, tylko zmienia opcje wyświetlania tekstu na monitorze.

Jeśli chodzi o zmianę w dokumencie, to pozostaje sposób Monczkina lub Chomika (no chyba, że dokument jest zabezpieczony :stuck_out_tongue: ).