Acronis Ransomware Protection deinstalacja

Jak usunąć z komputera program Acronis Ransomware Protection? Próbowałem już wszystkiego ,nawet usunięcie z rejestru i nic nie skutkuje.

Usunięcie z rejestru powinno pomóc, prawdopodobnie usunąłeś nie te klucze co trzeba.
Użyj programu Auslogics Registry Cleaner i napraw rejestr, utwórz na wszelki wypadek jego kopię.
Możesz też w ccleanarze usunąć wpis tego programu bez deinstalacji go.

Zainstaluj ponownie. Potem zamkniesz procesy acronis R, wyłączysz w ccleanerze z autostartu.
Użyjesz program soft4boost any uninstaller - darmowy i sprząta na poziomie płatnego total uninstalla.
Pamiętaj, że sprzątając rejestr przed usunięciem pozostałości, nawet tych chronionych w punktach przywracania, uszkadzasz ścieżki i odwołania.
Auslogics, to także szpieg, sklep i malware. Virus total zawsze krzyczy na to… siódme nieszczęście.

https://www.virustotal.com/#/file/4ab031f361b2ef8b45f6bdbccbc039944208c229b43ab42841504a55d5704d0c/detection
Z tych bardziej znanych antywirusów to jedynie comodo i GData coś wykrywa co nie oznacza że to ma w sobie wirusa. ponieważ większość dobrych antywirusów typu kaspersky, avast czy avg nic nie wykrywa.
Jedynie na co trzeba uważać to reklamy przy instalowaniu programowaniu, przez cały czas gdy go stosowałem nic nie zepsuł

Usunąłem programem soft4boost any uninstaller ale w plikach programów dalej figuruje.W rejestrach/regedit/znalazłem jedną pozycję i też usunąłem.I dalej nic.

Na stronie acronis jest:

Jeśli masz zainstalowane inne produkty Acronis, narzędzie to również je usunie.
Pobierz program Acronis Disk Director 11 Home Cleanup Utility , rozpakuj go i uruchom:

https://kb.acronis.com/system/files/content/2010/09/14876/trueimagehomecleanup.zip

Trochę stare, no chyba że nowsze aplikacje piszą tak by stary deinstalator je wywalił poprawnie.

Spróbuj tym narzędziem

Nie dało się uruchomić Acronis Disk Director…,ponieważ otwierała się strona/czerwona/z komunikatem Error System.Przywróciłem system i Acronis wreszcie zniknął.Dziękuję za pomoc.

1 polubienie