Acronis True Image 10.0 Home, a przywracanie systemu

(Irekxara) #1

witam :smiley:

mam małe pytanko dotyczące programu udostępnionego na wortalu,

mianowicie gdy wykonam lustro systemu xp następnie umieszczę je na "drugiej" partycji i ...po wygaśnięciu okresu próbnego tegoż narzędzia jest możliwe "odzyskanie" systemu ??

(hevet) #2

Pewnie nie będzie takiej możliwości bo program przestanie działać po 30 dniach.

(Irekxara) #3

hevet a jak wypale obraz na dysku ??

(hevet) #4

Ale to nie ma znaczenia gdzie będziesz miał zapisany obraz,bo zeby go przywrócić to musisz to zrobić przy pomocy Acronis True Image.

Może skorzystaj z darmowego programu http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=31&id=1835 ,lub przejrzyj czasopisma komputerowe czasami zamieszczają programy do tworzenia obrazów partycji.

(Irekxara) #5

hevet ten program na który dałeś namiary !!

dobre to jest ??

(hevet) #6

Ja akurat używam Acronis True Image 9.0 był kiedyś w jednej z gazet komputerowych.Kiedyś próbowałem tego programu jak na darmowy to chyba nie jest zły,ale ze wszystkich programów,z których okazję miałem wypróbować to ATI najbardziej mi odpowiada.

(Irekxara) #7

hevet

dzięki za podpowiedzi :slight_smile:

(JesperKyd) #8

Z DriveImage XML będziesz miał kłopoty z przywróceniem partycji systemowej. Wyjściem jest połączenie DriveImage XML z BartPE

(Irekxara) #9

cześć JesperKyd trochę nie rozumiem tego połączenia mógłbyś trochę jaśniej..

ps.

hevet próba jest na 15 dni a nie na 30.

(JesperKyd) #10

DriveImage XML nie potrafi przywrócić aktywnej partycji z której został uruchomiony system. Więc jedynym sposobem pozostaje utworzenie LiveCD z windowsem za pomocą oprogramowania BartPE, dodając także właśnie DriveImage XML z pomocą którego będzie można przywrócić partycję systemową.

KLIK, KLIK

(Irekxara) #11

JesperKyd ufff !!

właśnie zainstalowałem Acronis True Image 10.0 wykupie licencje i będzie bez większych komplikacji.