Acronis True Image 10.0 Home, a przywracanie systemu

witam :smiley:

mam małe pytanko dotyczące programu udostępnionego na wortalu,

mianowicie gdy wykonam lustro systemu xp następnie umieszczę je na “drugiej” partycji i …po wygaśnięciu okresu próbnego tegoż narzędzia jest możliwe “odzyskanie” systemu ??

Pewnie nie będzie takiej możliwości bo program przestanie działać po 30 dniach.

hevet a jak wypale obraz na dysku ??

Ale to nie ma znaczenia gdzie będziesz miał zapisany obraz,bo zeby go przywrócić to musisz to zrobić przy pomocy Acronis True Image.

Może skorzystaj z darmowego programu http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=31&id=1835 ,lub przejrzyj czasopisma komputerowe czasami zamieszczają programy do tworzenia obrazów partycji.

hevet ten program na który dałeś namiary !!

dobre to jest ??

Ja akurat używam Acronis True Image 9.0 był kiedyś w jednej z gazet komputerowych.Kiedyś próbowałem tego programu jak na darmowy to chyba nie jest zły,ale ze wszystkich programów,z których okazję miałem wypróbować to ATI najbardziej mi odpowiada.

hevet

dzięki za podpowiedzi :slight_smile:

Z DriveImage XML będziesz miał kłopoty z przywróceniem partycji systemowej. Wyjściem jest połączenie DriveImage XML z BartPE

cześć JesperKyd trochę nie rozumiem tego połączenia mógłbyś trochę jaśniej…

ps.

hevet próba jest na 15 dni a nie na 30.

DriveImage XML nie potrafi przywrócić aktywnej partycji z której został uruchomiony system. Więc jedynym sposobem pozostaje utworzenie LiveCD z windowsem za pomocą oprogramowania BartPE, dodając także właśnie DriveImage XML z pomocą którego będzie można przywrócić partycję systemową.

KLIK, KLIK

JesperKyd ufff !!

właśnie zainstalowałem Acronis True Image 10.0 wykupie licencje i będzie bez większych komplikacji.