Acronis True Image 2011 - problem z odzyskaniem obrazu

Mam ogromny problem z odzyskaniem obrazupartycji systemowej (C:). Posiadam Acronic True Image i zrobiony nim obraz partycji, przy odzyskiwaniu go wyskoczył mi error (zaraz na pozątku wgrywania obrazu - po restarcie) zła wielkość woluminu czy coś w ten deseń bo nie jestem biegły w j. angielskim.

Jak sprawdzić jaka powinna być prawidłowa wielkość i jak ją przywrócić by można było wgrać obraz?

Czy może istnieje inny skutecznysposób na ten problem?

Teraz mam C:\ sformatowany i świeżo postawiony Win 7 (stąd IE7 i błędy ort.) więc jeżeli będzie trzeba wykręcic dysk twardy i dokonać naprawy z poziomu dysku drugiego innego komputera, to też może być. Ale jak?

Witam serdecznie .Mam pytanie jaką wersją Acronisa robiłeś kopię 2011 czy inną?

p19koz

Czy podczas reinstalacji zmieniałeś wielkość partycji lub podczas innych operacji? Jeśli tak, przed przywracaniem systemu z obrazu powieksz partycję C : \ o dosłownie parę MB. Nie wiem jakie możliwości ma Twój program partycjonujący (czego używasz) - jeśli masz możliwość ręcznego określenia wielkości partycji co do megabajta - pomnóż GB przez 1024 i taką wartość ustaw przy ewentualnej zmianie wielkości. To pozwoli uniknąć np. błędu “Partycja nie kończy się na granicy cylindra”.