Acronis True Image Home 2010 - opcja harmonogramu zadań

Witam,

zakładam nowy wątek, bo przejrzałem forum i nie znalazłem tematu, gdzie mógłbym podpiąć moje pytanie.

Chciałbym utworzyć w harmonogramie zadanie, które będzie tworzyć kopie bezpieczeństwa danych np co tydzień. Jednak zależy mi na tym, aby backup był wykonywany w nocy, to znaczy ja kładę się spać a komputer zostawiam włączony i program zaczyna wykonywać zaplanowane wcześniej zdanie. I teraz ważna sprawa - czy program ma funkcję wyłączania komputera po zakończeniu zaplanowanych działań ? Nie chcę, aby komputer był włączony przez całą noc bez potrzeby, kiedy program zakończy wykonywanie backupów. Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi ?

jest to dla mnie bardzo ważna informacja, gdyż warunkuje ewentualny zakup programu.

A może znacie jakieś inne programy, które mają podobną funkcjonalność do Acronisa i posiadają wymaganą przeze mnie funkcję ?

Aby była jasność - moje pytanie dotyczy tej wersji programu.

Dziękuje z góry za pomoc

Prościej będzie jak po prostu przy wychodzeniu z komputera włączysz manualnie kreator tworzenia kopii, bo wtedy owa opcje na pewno będziesz mógł zastosować :smiley: http://i45.tinypic.com/23semc3.jpg

Ok, jest to rozwiązanie (dzięki za odpowiedź), jednak jeśli będzie taka sytuacja, że będę musiał wyjść nagle z domu ? Nie będę miał wtedy czasu na ręczne uruchamianie tworzenia kopii. Po za tym mogę wyjść z domu np na całą noc, wtedy komputer będzie działał bez potrzeby, zaś jeśli w określonym czasu uruchomi zadanie to po jego zakończeniu się sam wyłączy.

Moje pytanie zawarte w poprzednim poście pozostaje więc aktualne :slight_smile:

Dodane 26.05.2010 (Śr) 10:08

Ponawiam prośbę