Acronis True Image home - Przywracanie kpi zapasowej

Witam, posiadam program Acronis True Image home 2009, przy pomocy którego chcę przywrócić kopię zapasową drugiego dysku. Czy ktoś wie może jak to uczynić w przypaku gdy partycja recovery znajduje się na pierwszym dysku??

A co za różnica na który dysku jest kopia? Byleby nie była na tym, na który ją przywracasz.

Mniemam, że chodzi ci o partycje ale to właściwie nie ma znaczenia.

P.S. Mam pdf z instrukcją obsługi do wersji 10 i 11 po polsku. Mogę ci podesłać, tylko dokąd?

tak tylko, że mam wersję 12, i chodzi mi o to, że padł mi na drugim dysku system a partycja recovery jest na tym sprawnym dysku i przecież normalnie jak uruchomię kompa z partycji recovery i dam manafe and restore to załaduje mi backup na pierwszy dysk zamiast drugi. A może się mylę? Jeżeli tak, to wyprowadź mnie z błędu…

Nie rozumiem. Przecież musisz chyba zaznaczyć co chcesz przywrócić i w które miejsce itd.

Nie korzystam akurat z opcji Security Zone tylko robię sobie ręcznie kopie partycji systemowej więc nie wiem dokładnie jak to wygląda ale na pewno musisz wskazać miejsce gdzie ma przywrócić pliki, nie? Czy nie? #-o

Masz tu instrukcję w PDF po polsku do wersji 11, sposób działania jest taki sam tylko w 12 są dodatkowe funkcje.

http://luger.wrzuta.pl/plik/2ShdpUMOjn4/acronis.trueimagehome11.pl-instrukcja

Aha, dzięki…