Acronis true image jak przywrucic kompa

Witam mam problem muszę przywrócić sobie obraz całej partycji. Zrobiłem ja w acronis true image, ale wygasła mi licencja, co mogę zrobić żeby na przykład odtworzyć sobie obraz i powiedzmy zrobić następny ghostem macie jakieś propozycje. Próbowałem juz odinstalować revo unistaler program, bo on cały syf obrazu wyszukuje i usuwa, ale jednak nie pomogło czy musze znowu ściągnąć sobie nowa instalke acronisa i dopiero będę mógł odtworzyć obraz

to namieszałeś, a nie czytałeś, że robi się bootowalną płytkę ?? w acronisie jest takie coś jak bootable media rescure maker nagrywa się na cd wpychasz go jak komp startuje i potem robisz co chcesz i on tutaj żadnej licencji nie sprawdza bo niby jak. Zciągnij ponownie albo znajdź w internecie obraz iso takiej płytki ratunkowej acronisa wypal i wszystko gra

Jeżeli masz ten obraz w acronisie, to ściągnij Hirens Boot CD << bootowalna płytka acronis też tam jest i z niej przywrócisz dysk

mam płytke co powyrzej ale lipa nie potrafiłem tego rozszyfrowac zrobiłem inaczej zainstalowałem sobie xp na chwile potem zainstalowałem acronisa normalnie sie odpalił dałem zeby przywrucił partycje wskazałem obraz niby zaczeło przywracac zrestartował sie obraz odtworzono i kicha nadal mam xp a powinienem miec windows 7 beta i o co kaman ??

eh widzę, że trzeba łopatologicznie

1 wkładasz bootowalnego acronisa

2 czekasz aż się załaduje

3 wybierasz wersje full a jak nie działa to safe mode (z menu acronisa)

4 ciśniesz guzik recovery

5 wybierasz obraz kopii (tam gdzie jest na dysku)

6 dajesz ok itd

7 się przywraca

proste jak budowa cepa i działa to na tej samej zasadzie co ghost