Acronis True Image - problem z przywróceniem partycji

Witam,

posiadam program Acronis True Image Home 10.0 Zainstalowany na systemie Win Vista.

Robię w nim backup partycji dysku C: W momencie gdy chce przywrócić obraz pojawia mi się taki błąd:

beznazwy1yo8.th.jpg

i nie mogę przywrócić partycji. Z tego co rozumiem błąd polega na tym, że zmienił się system plików (czy coś podobnego) - a nic takiego nie ma miejsca.

Może mi ktoś poradzić lub wyjaśnić skąd taki błąd, i jak to naprawić?

Pozdrawiam.

___

Edit:

Tzn samo przywrócenie partycji jest możliwe (mogę ją przywrócić np na dysk D:), tylko nie mogę jej “nadpisać” na dysk C:

Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem…

Sprawa jest bardzo prosta. Próbujesz przywrócic partycje C z poziomu Windowsa. Tak się nie da !!

Chciałbym, żeby to było takie proste. Niestety podczas uruchomiania Acronis’a z płyty ratunkowej, też występuje ten sam błąd.

Przy próbie odzyskania systemu w acronis’ie mam dwie możliwości do wyboru: pierwsza to partycja systemowa c:, druga to “MBR and Track 0”. W jakiejś wcześniejszej wersji acronis’a i systemie win xp tego nie było. Może więc tu tkwi błąd? Może powinienem wybrać “MBR and Track 0”? Co to w ogóle jest - jakiś plik rozruchowy?

Płyta ratunkowa musi być uruchomiona przed załadowaniom systemu .

MBR przywracamy w przypadku uszkodzenia głównego rekordu rozruchowego.

Dobrym rozwiązaniem jest przywracanie z Acronis Secure Zone.

To wiem, tak też robię, ale pomimo tego błąd cały czas występuje i systemu przywrócić nie można.

Tego jeszcze nie próbowałem.

Nigdy nie miałem problemów z tym programem…wiem że na WV nie działa funkcja szybkiego przywracania systemu.