Actice desktop

Witam!

Przy kopiowaniu obrazka z Office Worda na pulpit włączyło mi się jakieś active desktop (aktywny pulpit czy coś takiego) i teraz naisy na ikonkach na pulpicie mam takie jak w Windows 98 (a mam Xp). Jak to zrobić aby było normalnie?

Chodzi Ci o tło pod ikonkami ??

Jeżeli tak to:

Kliknij prawym na mój komputer --> właściwości --> zaawansowane --> i przy wydajności (pierwsze od góry ) dajesz ustawienia --> i na liście znajdź “użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu”- ma być zaznaczone i OK

Wejdź we właściwości ekranu --> Kompozycje

Powinna być kompozycja Windows XP

Nioe to raczej nie to, jest kompozycja win Xp a tak jak ty prezydent pisałeś jest zaznaczone i dalej jest tak samo :oops:

Uruchom ponownie komputer :wink:

I wtedy zostanie przywrócone do normalnego wyglądu…

Hmmm… uruchomiłem ponownie i dalej nic :frowning: No może opisze to jakoś zrozumialej więc włączam sobie dokument tekstowy w którym znajdują się obrazki klikam prawym przyciskiem myszy kopiuj i na pulpicie wklejam wyświetla się następujący komunikat:

Aby dodać ten element do pulpitu Actiwe Desktop musisz zapisać kopię tego obrazu. Czy chcesz kontynuować

więc kliknąłem tak wyświetla się okno gdzie ma się to zapisać więc wskazuję na pulpit i zapisz.

O już po problemie trzeba było zrobić tak: Panel sterowania->Ekran->Pulipit->Dostosuj Pulpit->Sieć Web i wszystko co było odznaczyć i ok i po sprawie