Ad-aware 1.06 problem z aktualizacją

Mam pytanie do użytkowników systemu WIN98/SE i programu Ad-aware 1.06 - czy ten program wam się aktualizuje (najnowsza aktualizacja z 29.05.2007) ,czy nie.Proszę o odpowiedź.

Najstarsza aktualizacja jest właśnie z 29.05.2007, więc jest wszytko ok.

kwisnia

Oczywiście masz system WIN98/SE bo ja najnowszą aktualizację Ad-aware spisałem ze swoich kompów na systemach XP.Natomiast na kompie z systemem WIN98/SE ostatnia aktualizacja jest z końca kwietnia.

JNJN a no nie, bo dla każdego systemu wychodzą w tym samym czasie, więc powinny się zaktualizować.

A może masz coś przestawione z serwerem proxy, lub coś z programem nie tak.

A instalowałeś go jeszcze raz na Windowsie 98?

Bo raczej nie ma takiej opcji by nie wydawali aktualizacji na jakiś system, bo na każdy dają taką samą bazę aktualizacji.

Wszystko zostało sprawdzone i zrobione,ale dalej nie chce się aktualizować.

Ale łączy się z serwerem?

Bo jeśli tak, to nowszych aktualizacji nie ma sprawdzałem u siebie, bo dla każdego systemu są takie same. Więc te są najstarsze.

Łączy się bez problemu,ale nie aktualizuje i jak pisałem ostatnia aktualizacja na tym kompie jest z końca kwietnia.

miałem tak samo tyle ze ze starszą wersją i na XP. W firewallu dodałem do wyjątków i działa :slight_smile:

Zrób tak jak napisał matio91 , a jak nie zadziała to może nie ma już aktualziacji na starsze systemy, w co wątpię, bo tak jak napisałem dla wszystkich pobiera tą samą bazę.

I tu może być problem - proszę o wypowiedź użytkowników systemu WIN98/SE i tego programu.