Ad- aware 6

Wszędzie tego szukam, bo jak glupek rzucilem sie na nowość- SE. Zapodajcie link do 6, bo nigdzie nie mige znalezc, a SE jest po prostu do d**y

AD AWARE 6

a swoją drogą dlaczego wersja SE jest według ciebie do d…y?? mnie służy świetnie!! :smiley:

Z tego co czytalem to wyszla juz 3 poprawka w tym tygodniu, poza tym jesli zauwazyles to po skanowaniu pokazuje tylko obiekty krytyczne i te kasuje, a te mniej szkodliwe są wymienione malym druczkiem i skasowac da sie je tylko po ponownym skanowaniu. Następną wadą jest brak polonizacji i większa ilosc zajmowanej pamieci, mozna jeszcze dlugo wymieniac. Jednak dzieki za link :smiley:

drogi Kos@ nie ma softu bez błędów i poprawek!! nawet Ad Aware w wersji 6 miało poprawki i aktualizacje!! ale jak wolisz!!

wersja SE ma o wiele mniej bledow niz 6 i jest wzbogacona o wiele dodatkowych rzeczy np.

============================


XXXX

Miejsce na wstawienie tłumaczenia----------------

Asterisk

============================

opis pochodzi ze strony:

http://www.lavasoftusa.com (homepage)

szybkosc takze zostala zwiekszona (dzialania)

programu,

wiec niewiem czemu jestes pesymistycz. nastawiony do wersji SE chyba po artyliuke ze zawiera bledy, wersja SE 1.01 (ale tam byla mowa tylko o blednym dzialaniu Ad-Watch skanera rezydwn. ,ktorego brak w wersji darmowej ) wersja 6 zawiera o wiele wiecej bledow ,ktore juz niebeda naprawiane niestety, jedyna narazie i to raczej niewada jest brak obslugi jez. (PL) ,ale to niedlugo sie zmieni wiec czekajmy z niecierpliwoscia

:wink:

ja wybieram SE ,a twoj wybor jest tylko twoj

pozdro

Kama, nie szalej.

Jest moze i mniej bledow, ale strasznie mnie wkurzają, wolę 6-ke.

Pomimo że jesteśmy w UE nie każdy tak biegle jak Ty włada j. angielskim. Więc jeżeli umieszczasz jakieś informacje na forum staraj sie to robić w języku ojczystym.

jest jeszcze jedna ważna sprawa.o ile dobrze rozumiem to już nie ukazują się uaktualnienia do bazy danych do wersji 6, zatem raczej jesteśmy skazani na wersję SE mimo błedów i luk które ta wersja posiada ( niestety )…

A tego nie wiedzialem, ciekawy fant. Więc nie mam wyjścia qrcze. Moze by przeniesc topic do dzialu “Oprogramowanie” lub “Problemy”(sam nie wiem), bo dyskusja nad wyrzszoscią jednej wersji nad drugą rozpoczela sie na dobre. :wink:

może poczekajmy jak ktoś zdolniejszy zrobi i udostępni spolszczenie i wgryziemy się we wszystkie szczegóły tego programu.a tak miedzy nami to rzeczywiście program adaware 6 nie wykrywał wszystkiego. sam sprawdziłem to na sobie . na przykład to czego nie wykrył adaware 6 znalazł na 100 procent Spybot - Search & Destroy 1.3.na przykład nigdy bym sie tego nie spodziewał że haki ma w sobie na przykład Download Accelerator Plus 7.0 a według Spybota chyba ma…zatem…nie narzekajmy…

ma na pewno, mają tez: FlashGet, Go!Zilla, GetRight, BearShare, iMesh, a nawet same programy antyspywareowe takie jak Spyware Nuker, WarNet, SpyAssault, SpyBar i wiele innych.

np. Microsoft Windows :frowning:

Ad-Aware SE zostało wypuszczone, bo znaleziono krytyczne błędy w wersji

6.0. Tymczasem SE znowu cieknie, jak napisał kolega a.a.:

I dlatego został zmodyfikowany

Wydaje mi sie że jeżeli ktoś używał przez dłuzszy czas ad-aware6 po polsku to i w se nie powinien mieć kłopotów z konfigóracją programu aczkolwiek dla nowych użytkowników polski byłby wskazany troche cierpliwości a napewno sie pojawi.

Tu nie chodzi o trudność w konfiguracji, bo to akurat jest rzeczą najprostszą. Chodzi o ilosc dziur i braki w funkcjonalnosci programu. Niestety zaprzestając wydawania nowych plikow odniesienia lavasoft nie pozostawia nam wyboru.

nowe programy zawsze mają jakieś luki i niedociągnięcia które dają o sobie znać dopiero w trakcie urzytkowania w sumie w bardzo krótkim czasie pojawiły sie trzy wersje poprawionego programu i napewno pojawią sie następnie nie narzekajmy na cos co jest za darmo.

Jest już spolszczenie do adware se 1.03

:arrow: Spolszczenie adware se 1.03

A moze wiecie skąd można ściągnac spolszczenie do wersji 1.02???

No nie ma spolszczenia do wersji 1.02 konkretnie. Ja bym zainstalował to powinno zadziałać. :smiley:

1.03 zabardzo nie różni się od 1.02 więc spolszczenie powinno działać; sprawdź !!