Ad-Aware 8.01 autostart,jak wyłączyć?


(SeBoLaS) #1

Witam,zainstalowałem sobie tą nową wersję Ad-Aware i ona niestety ładuje się przy starcie systemu,a właśnie nie chcę tego,wyrzuciłem proces ad-watch ze startu a tu i tak program się włącza,i tu moje pytanie da się w jakiś sposób wyłączyć go ??


(eminat) #2

ok, spróbuj tak, uruchom program ad-aware kliknij na scan system - setting - w lewym dolnym rogu masz : Add ad-aware to windows jeżeli masz to zaznaczone to po prostu odznacz i naciśnij ok. pozdro eminat


(Wszerad91) #3

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=29&Narzedzia+systemowe szukaj jakiegoś programu do autostaru i usuń program lub poszukaj takiej opcji w programie. Szukaj frazy "autostart" albo "start z systemem"


(Chillout) #4

Trzy wyjścia:

1) Wyłączenie programu z autostartu Menu start->msconfig->Zakładka Uruchamianie Zobacz czy dobrze go wyłączyłeś, czy dokładnie ten.

2) Opcje programu, które tez pozwalają wyłączyć aplikację z autostartu. Podobnie jak napisał eminat.

3) Programy które wyłączają dane aplikacje z autostartu (Ccleaner, RegCleaner itp). Jak napisał wszerad.


(SeBoLaS) #5

O to właśnie chodzi że usunąłem z autostartu i wyłączyłem Ad-Watch a nadal włącza się przy starcie


(Bozybor) #6

musisz usunąć usługę przypisaną do AA :slight_smile: chyba aaservis.exe z jakiegoś powodu uruchamia się to nawet jak nie jest włączone w tray :slight_smile:


(system) #7

Witaj, kolega SeBoLaS miał racje, niestety poprzednicy się mylili bo wywalenie ad-aware z autostartu nic nie zmieniało i program dalej startował z windowsem. Rozwiązaniem tego kłopotliwego przypadku okazało się wyłączenie USŁUGI Lavasoft Ad Aware service

start-> ustawienia -> panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> usługi i znajdz "Lavasoft Ad Aware service" i daj zatrzymaj.

Więcej Ci nie powinno startować z systemem. Dlaczego pisze, ponieważ strona ta jest pozycjonowana w google na 1 miejscu, ktoś może mieć podobny problem... ja miałem.


(Semtex) #8

Można zrobić wszystkie te kroki i przełączyć tryb uruchamiania na ręczny,Ad Aware zostanie wtedy skanerem na żądanie.Samo zatrzymaj może spowodować ponowienie sytuacji automatycznego uruchomienia po włączeniu ręcznym programu.