Ad-aware >> zaufać wynikom skanowania

Witam.

Który z ad-aware jest lepszy bo już nie mam pojęcia czy Ad-aware SE Personal 1.05 czy też ad-awera 6.0 Professional bo ten pierwszy wykrywa kilka obiektów a profassional twierdzi że jest czysto i teraz nie wiem o co chodzi . aktualizacje na bieżąco.

Z góry dziękuję za pomoc.

polecam 1.05 jest bardzo skuteczny i jeszcze mnie nie zawiodl,jako uzupełnienie spybot :slight_smile:

Zdecydowanie 1.05. SE Co do wyników wyszukiwania ufam w 100 procentach, nigdy nie wywalił niczego dobrego :smiley:

Ad Aware 6.0 jest już nieaktualny :!: :!:

został zastąpiona Ad Aware SE (teraz w wersji 1.05) do niego są aktualne pliki odniesienia!! zatem 6.0 sobie daruj :wink:

kurde skanowalem i cos nie tak po skanowaniu bo nie moge gg uruchomic-wystapil problem z aplikacja gg ?

o co chodzi ?

podaj wyniki skanowania ,w/g mnie nie ma to nic wspolnego z gadulcem.I powiedz czym skanowales?

Popieram miteż nigdy nie wywalił niczego dobrego.

U mnie 1.05 próbuje usuwać wszystkie linki do Onet.pl. [Równiez do Portalu Wiedzy (słowniki)]

Nie samym Ad-Aware żyje człowiek, lecz także innym softem do tego przeznaczonym: PestPatrol, SpyBot, CWSshredder…

I kochany HijackThis :smiley:

A czy jest spolszczeni do Ad-aware SE Personal 1.05.

no ba… na Vortalu nawet znajdziesz :smiley: :smiley:

Jest, mam go po polsku. Chyba z którejś z niedawnych płyt ks-ekspert. Przeszukaj download ich strony. O ile nie ma go na http://www.dobreprogramy.pl oczywiście :smiley:

Dziekuje