Ad hominem - kolejne walki w klatce

Widze ze masz problem z czytaniem dłuższego tekstu ponieważ ja napisałem to, a nie tylko fragment, wokół którego skaczesz niczym błazen.

:man_facepalming:

Coś takiego madrego tam napisał geniuszu, że teraz to sam siebie cytujesz? Nic, a napawano nie napisałeś tego co ja w poprzednim poście. Więc się odwal cwaniaczku, kozaku.

Przestań się przywalać do ludzi tylko może napisz coś pożytecznego.

Gdybyś nie miał problemów z czytaniem dłuzszych tekstów to być moze zauwazyłbyś ten post.
Tak to o firmware.

I odpowiedź autora tematu.

Na to moja odpowiedź wokół fragmentu której skaczesz niczym pchła. Po niej autor juz sie nie odezwał.

Czytamy całość. Całość. O ile to nie przerasta mozliwości. I jaka szybkosc. 15 dni na próbe zrozumienia.

Łooboooooooooooooooże.

Panowie, spokojnie, bez nerwów proszę. :slight_smile:

Geniusz przypieprzania się do ludzi jesteś i to o takie pierdoły.

Skąd ja mam wiedziec o czym ty myślisz? Nie siedze w twojej przemądrzałej głowie. Napisałeś o sprzecie, a nie o firmware, nie widze tam słowa i myśli o firmware. Tylko słowo sprzet.

Daj sobie spokój bo robisz nie potrzebny syf i się przypieprzasz tylko.

OK.

Nie pomagam autorze tematu bo mistrz @Yakii robi sytf z tematu. Pozdrawiam autora tematu i życze powodzenia w rozwiązaniu problemu. Mam nadzieje, że wszechwiedzacy @Yakii pomoże i, ze wszyscy na forum znają jego myśli i o czym myslał piszac to czy tamto.

Żeby było jasne dla tych co mogą i będa raportowac Adminstracji i Moderacji to ja bym tez raportował tego gościa co się czepił mnie, ale nie mogę na razie, więc musze napisac.To już kwestia Regulaminu i prawa forum :slight_smile:

Jestem spokojny tylko nie znosze wrzutów z nudów i jakichś urojeń panie Administratorze. :slight_smile:

To była uwaga ogólna, do wszystkich.

Nie jestem związany z żadną marką, prawidłowo działające się to taka, którą konfigurujesz włączasz i zapominasz.
Obecnie testuję TUF RT-AC5400 i jest nieźle ale i tak Asus dał (…)… z zauważonych tematów do wyjaśnienia:

  1. ERR[qos_start:3363] qos_ops is not registered!
  2. Do tego chyba wyciek Ram bo ilość wolnego spada…
  3. Nie do końca prawidłowo odświeżana lista statusów HDCP

Zanim zaczynam grzebać… zawsze ustawiam sieć na wybrany kanał i szerokość.
Nie stosuję łączenia kanałów bo to proszenie się o problemy.

To forum umiera a Wy robiąc to co robicie, kreując posty błaznów

a kasując te które błaznowanie dowodzą ( wiesz które). Nie? to sprawdź, napędzacie jego śmierć.
Nie mam nic przeciwko temu.
Jestem tu by móc zagrać.

I zagram Tak jak zagrałem na dawnym portalu Dobre Programy.

P.S.
Zwróc uwagę tzw. moderatorowi o nazwisku Kamil Dudek ze moderacja nie polega na kasowaniu wypowiedzi tych, których sie nie lubi.
Bo to błaznowanie albo głupia chwila władzy, kogoś kto w realnym życiu, stoi przed szefem z „rukami pa szwam” i w głebokim skłonie.

Ponieważ mój post skasowano, przywracam go.

Nikt ci nie kaze siedzieć w mojej głowie. Wystarczy byś przeczytał wszystko to co napisałem i moze zrozumiał. A napisałem.

  1. Tu masz nowe firmware, zmień.
  2. Autor tematu odpowiedział ze to juz zrobił i zadnej poprawy
  3. Zasugerowałem ze być moze to wina sprzętu.

Z tego co autor napisał wyglada ze podzielił moją opinię.

A ty mi po 15 dniach chcesz uswiadomić ze routery maja takze firmware.
Tragedia. :man_facepalming:

Zwrócę uwagę, tylko jeden raz, że żadnego wpisu tu nie kasowałem.
Kochasz to miejsce zbyt mocno, by karny jeżyk cokolwiek zmienił (to już chyba czwarte konto), więc pozwolę sobie jedynie przesunąć oftopowe wypowiedzi do dedykowanego wątku.

A nie, kasowanie wpisów po mojej „uwadze o spokoju”, to moja robota. Wszystkich, które do tematu wątku nic nie wnosiły, a były totalnym off-topem. Czasem nawet z lekką nutą agresji. :wink:

Kłótnia nikomu nie służy, ale „świat” o tym nie wie.
Może raczej; spora część ludzi na tym świecie o tym nie wie. Tyczy się to spraw najważniejszych (wojna, śmierć, podboje terenów, zdrady i tajne sojusze przeciwko innym), a także spraw błahych, jak choćby miejsce na parkingu, „pan tu nie stał”, czy for w Internecie.
Natura ludzka jest jaka jest i niby nic na to poradzić się nie da, ale okazuje się, że czasem jednak można.
Mógłbym pisać wiele, ale posłużę się cytatem z Carla Sagana i zdjęciem całej Ziemi, które z jego inicjatywy wykonała NASA.

BARDZO PROSZĘ O PRZECZYTANIE W CAŁOŚCI TEGO CYTATU:

Tak, ten jeden jaśniejszy piksel to CAŁA Ziemia i WSZYSCY ludzie. Warto się spierać i kłócić? Serio?

Pozdrawiam!

1 polubienie

Czemu wydzielone tematy mają aktywną subskrypcję z tematu nadrzędnego?

Nie da się ich zlepiać by od nowa system liczył czas, że czytam go ponad 10 minut to przełączy znowu na śledzenie?

Fajnie, że taki temat w końcu powstał

Szkoda ze nie zauwazyiscie że temat zakończył sie na moim poście w którym zasugerowałem ze przyczyną moze być wada sprzętu, skoro aktualizacja firmware nic nie dała i z czym autor tematu widocznie sie zgodził bo sprzęt reklamował i reklamacja została uznana.
A potem, po dwóch tygodniach, jakis dzieciak pisze do mnie post w którym zwraca mi uwagę ze router składa sie również z firmware.

To trzeba było kasować. Na dzień dobry.
Moje posty były tylko, widze ze beznadziejnym, usiłowaniem wytłumaczenia by, kiedy do kogoś pisze, przeczytał i zrozumiał co ten ktoś napisał.

P.S. A to nie koniec „działalności”.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Obaj powinniście sobie zaktualizować firmware :stuck_out_tongue_winking_eye: Z grzeczności nie wskażę przez który slot :stuck_out_tongue_winking_eye:

U mnie sie da. U ciebie CPU i RAM dawno sie „zjarał”