Ad Muncher nie działa z Operą

Czy ktoś z Was miał może podobny problem?.Od paru dni Ad Muncher nie"współpracuje"z Operą(lub odwrotnie)i nie potrafię sobie z tym poradzić,ponowna instalacja obu programów niczego nie zmieniła.Co można jeszcze zrobić?Wiem że większość denerwujących reklam można blokować w samej Operze ale ten program jest wygodniejszy.

Obecnie piszę z Opery, przy okazji korzystając z Ad Munchera i nie mam najmniejszych problemów.Oczywiście używasz aktualnych wersji programów? Opera 10.61 oraz Ad Muncher v.4.81 Build 31376/3167? Jak jest z innymi przeglądarkami czy Ad Muncher blokuje reklamy np. w IE, FF, Chrome?

Również piszę z Opery 10.61(3484)Ad Muncher v4.9 Beta Build 32193/3169.przed problemem również miałem tą wersję i było ok.W IE blokuje bez problemów,innych nie używam.Teraz przypominam sobie że mój problem wystąpił chyba po zawieszeniu się Opery,czasami tak się dzieje,wtedy wyskakuje przywrócenie sesji itp.,z reguły klikałem ok i działała dalej ale wtedy był inny komunikat,z rozpędu dałem ok i od tej pory uruchomienie Opery poprzedza UAC(mam W7),wcześniej tak nie było

montoy7 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Piszę z Opery 10.62/3499+Ad Muncher v4.81 Build 31376/3170 i wszystko działa jak należy.Używałeś ostatnio jakiś czyścicieli rejestru ,może tam coś nie tak,może antywir blokuje ?Z innymi wtyczkami np java,flash nie ma problemów ?Jaki Win ? zainstaluj AdMunchera jako admin ,lub w options>filter tagret>ustaw all programs lub dodaj Opere.

Dziękuję Wam Panowie za pomoc!wszystko już działa jak należy.Wystarczyło,jak pisał Łukash,uruchomić Ad Munchera jako Administrator i po problemie

Jeszcze raz dziękuje Wam

No to elegancko. Co do tego

Otwórz Edytor rejestru(regedit.exe) i przejdź do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AppCompatFlags\Layers i usuń jak jest na liście po lewej Opere.Wyloguj/zaloguj bądź restart

w rejestrze w miejscu które mi podałeś nie było wpisu Opery więc niczego nie zmieniałem.Wczoraj się cieszyłem rozwiązanym problemem,niestety rano wszystko wróciło do poprzedniego stanu,Ad Muncher nie działa.W tej chwili wyłączyłem UAC i jest wszystko w porządku,działa.Co do czyścicieli to używam TuneUp ale od miesięcy nie zmieniałem żadnych ustawień,to samo antyvir NIS2010 od bardzo dawna działa nie sprawiając problemów.