Ad muncher - problem z konfiguracja programu

Cześć. Korzystam od niedawna z Ad Muncher’a. Wcześniej miałem Adblocka w Chrome w tym blokerze natrafiłem na dość nieprzyjemny problem. Czasem zdarza się, że Ad Muncher nie blokuje całej reklamy, ale wyświetla link np. [Ad] albo [Munched]. Czasem też program blokuje same obrazki, natomiast tekst im towarzyszący pozostaje.

admuncher.png

Domyślam się (może niesłusznie), ze to domyślne ustawienia programu i da się to wyłączyć. Nie wiecie jak? Może jacyś polscy użytkownicy programu mogą też polecić listę filtrów do programu? Nie przeszkadzało by mi to nawet, ale wraz z tym [Ad], czy [Munched] program potrafi zostawić blok pustego miejsca na stronie, co kiepsko wygląda.

Tylko proszę, odpuście sobie rady typu: “Zainstaluj Adblocka”. To naprawdę nie pomaga.

wywal ten program !!

U mnie od jakiegoś czasu Ad Muncher też źle działa na onecie. Objawia się to tym jak kolega w temacie wspomniał że program blokuje obrazki na dole strony natomiast tekst im towarzyszący jest prawidłowo wyświetlany.

 

Dodam że mam zaktualizowany Ad Muncher do najnowszej wersji (z najnowszymi filtrami) v4.93.33707/5087

 

Mam akurat onet jako stronę startową i niestety strona aktualnie jest błędnie wyswietlana.