[AD] zamiast reklam

(lieft) #1

witam,

mam takie coś, jak w załączonym obrazku, zamiast reklam itp, na gg, wszystkich portalach, itd

ad_gg-1313272689.jpg

Nie zawracałbym sobie tym głowy, gdyby nie to, że wiatrak mi się włącza bez powodu, a powinien być cichy. Dochodzę więc do wniosku, że są pomieszane sterowniki. Kto ma jakiś pomysł? Proszę o pw.

(Pawko86) #2

jakiś program blokuje wyświetlanie się reklam jakiej przeglądarki używasz , systemu inne aplikacje które się ładują podczas startu windy

(lieft) #3

chm, wiesz w sumie, to jest to niezłe, może to opatentuję, przecież brak reklam nie jest zły :slight_smile: ale w czym rzecz to nie wiem. W servisie gg powiedzieli, że to brak acivexa, guzik z tego :slight_smile:

Co do reszty, to Outpost, hehe, pewnie on jest taki doskonały, wręcz boski.

Gdyby nie to, że wiatraczek mi się odzywa, a nie powinien /coś pogmatwałem w sterownikach i chyba postawię system od nowa/, tobym miał to gdzieś.

(Drobok) #4

Jak masz lapa to zobacz w opcjach zasilania.

(Pawko86) #5

sprawdź w menadżerze zadań możliwe ze jakaś aplikacja ci obciąża procek i dlatego wentylator słyszysz , spróbuj zainstalować najnowsza wersje flash do IE wtedy GG zadziała co do usuwania reklam z GG powstał projekt banner killer 2 lub zainstaluj ad Muncher program podczas pracy wycina wszystkie reklamy we wszystkich przeglądarkach, programach jak trzeba

(lieft) #6

postawiłem system od nowa i [AD] nadal jest zamiast reklam :smiley: chyba naprawdę odkryłem patent na zablokowanie reklam, tylko nie wiem jakim cudem... :expressionless:

po edycji:

bingo: reklamy na wszystkich stronach skutecznie blokuje Outpost Security Suite Pro, to on jest winowajcą :slight_smile: , tak więc polecam, nie potrzeba innych blokad :slight_smile: