Adapter bluetooth

witam,mam pytanko,czy jesli kupie sobie adapter bluetooth to bede mogl wysylac z tel do kompa fotki i odwrotnie,dodam ze nie mam oprogramowania do telefonu ,w tym caly problem,ten tel to mb1500 p168 z konkongu.

Tak, adapter kupisz z dołączonym oprogramowaniem do niego. Jeżeli oczywiście prawidłowo wykryje telefon, to nie powinno być problemow.

w tym problem ze mam kabel ko telefonu ale komp nie ma sterownikow a ja nie mam plytki,jak podlacze kabel to tylko bateria sie laduje ale nie moge przeslac fotek itp.dlatego pytam czy adapter bluetooth rozwiaze moj problem?

tak, pod warunkiem, że kupisz adapter z oprogramowaniem ( zwykle tak jest ), zreszta program do bluetooth np Bluesoleil znajdziesz chyba nawet w sieci. Ja u siebie mam tak samo, mam adapter bluetooth i program Bluesoleil i nie potrzebuję programu do obsługi telefonu żeby przesyłać pliki z tel do kompa i na odwrot.

dzieki bardzo.jutro kupie ten adapter i sie przekonam.

Wystarczy tylko kupić taki adapter ja zalecam z program Bluesoleil (najnowsza wersja jest na internecie).To bardzo wygodny sposób np gdy nie chcemy zapychać miejsce w telefonie tylko przesyłamy do komputera.