Adapter + Karta sieciowa - lepsza wydajność?

Witam, mam problem otóż wyjechałem na wakacje za granice. :slight_smile: Po przyjeździe zauważyłem że wbudowana karta w laptopie wykrywa mi sieć publiczną Wi-Fi, no jak zwykle pierwsze co to radość że fajny necik (2mb/s) za free :o . Lecz radość nie trwała długo :? okazało się że sieć ta odbiera tylko na tarasie a w domu nie, podejrzewam że między mną a tą siecią jest około 50 m. Postanowiłem zakupić adapter marki belkin o lepszym zasięgu niż moja karta sieciowa w laptopie. I takie pytanie do was czy jeżeli mam wbudowaną kartę sieciową w laptopie (dell) :marka karty (wirless): adapter o lepszym zasięgu niż moja karta sieciowa będzie działał lepiej niż ona i bez żadnych problemów? :?:

Idealnym rozwiązaniem w Twoim wypadku byłaby karta z możliwością odkręcenia anteny (tzn unikaj karty wewnętrznej, bo będziesz miał podobny zasięg jak w przypadku karty wbudowanej.) Tutaj masz ink do rozwiązania o które mi chodzi. Taką antenę możesz odkręcić i w jej miejsce wstawić dowolne cudo o wyższej czułości.

OK thx bardzo, temat do zamknięcia.