Adblock do Google Chrome

Witam!

Orientuje się ktoś, czy jest już dodatek do przeglądarki Google Chrome, który BLOKUJE reklamy, a nie tylko je ukrywa?

Obecnie korzystam obecnie z AdBlock - Wersja: 2.0.9.

Pozdrawiam.

master of disaster , super programem -nie dodatkiem - do wszystkich przeglądarek jest Ad Muncher.

Options > Filter Targets > Chrome> kliknij przycisk Filter > OK.

wg opisu to od wersji AdBlock 2.0 to filtr blokuje reklamy przed pobieraniem, a nie jedynie ukrywa.

https://chrome.google.com/extensions/de … idom?hl=pl

Nudni jesteście polecając AdMunchera, przecież to płatny program. Tylko nie piszcie że był kiedyś za free w jakieś gazetce…

cuckoo , a właśnie że ja mam z jakiejś gazetki,a dokładnie z komputer świat 21.2009 za 5.99zł

Zauważcie, że linijkę niżej jest napisane

czyli są pewne problemy ze strony samej przeglądarki żeby skutecznie ubijać reklamy :wink:

No ale na pewno warto spróbować tego rozszerzenia. Mając Chrome i tak dodatkowo używałem flash blocka podobnego do tego z FF, chociaż Flash się nie ładował :slight_smile:

Jak to działa w praktyce? Naprawdę skutecznie blokuje reklamy zanim zostaną pobrane?

No chyba jednak blokuje, bo zainstalowałem Chrome i zdaje się, że nie ukrywa a faktycznie blokuje nowa wersja AdBlocka. Z tym że przeglądarka i tak poleciała, ponieważ jest wolna jak ■■■■■■■ - próbowałem wyłączyć dodatek i działać, to samo. Po prostu po wybraniu strony z zakładek Chrome “zastanawia się” kilka sekund zanim w ogóle zacznie cokolwiek wczytywać. Sama przeglądarka działa szybko, strony się wczytują długo - ba, nie same strony, ale zanim dojdzie do wczytywania mija kilka sek. Pod IE, Operą i Firefox jest w porządku.

Z tego co pamiętam w poprzednich wersjach nie miałem tego problemu.