Adblock na YouTube

Polecam YouTube vanced. Są dwie wersje dla systemów z rootem i bez. Ma wbudowaną blokadę reklam oraz umożliwia odtwarzanie w tle.
Występuje również w kilku motywach graficznych.

The iYTBP project is discontinued! But fear not: the project continues under the “YouTube Vanced” name.
Więc obecnie zastąpił ten projekt Youtube Vanced, który w zasadzie działa jak normalna aplikacja Youtube, ale bez reklam i z opcjami na sterydach.

1 polubienie

Stary ten kotlet. Obecnie wszystko będą robić żeby wymusić kupno płatnej wersji YT. Bardzo dobrze trzyma się YMusic, acz lepiej nie podawać swoich danych i nie logować się przez apkę podając wrażliwe dane. Dzieło rosyjskie, dostępne na serwerach singapurskich - posiada wszystko co niezbędne i do tego lekkie, działa idealnie na słabszych konfiguracjach. Zaprojektowane do słuchania muzy w tle, ale filmy spokojnie można oglądać, reklamy się na razie nie pojawiają.

Zaimponował mnie wczoraj YouTube Vanced. Mój telefon z wyświetlaczem HD, obsłuży maksymalnie 720p60. Z tą aplikacją mogę odpalić nawet 1080p60 i dalej. Z tym że dalej nie wyrabia.
Gdyby nie to, że trzeba dodatkowo zainstalować Gapps, żeby móc zalogować się na swoje konto YT, byłoby ok.
Aplikacja ostatni raz była aktualizowana w maju, br.