Adiras.exe

Co to jest adiras.exe? Czy to jakiś wirus? W Easy Cleanerze jest napisane, że przy stracie systemu włącza mi się taki proces. Co to jest? Proszę o szybką odpowiedź

wydaje mi sie ze to jest jakis trojan. A masz neostrade???

Tak mam neostrade a czmu pytasz? To jakis komponent?

wszystko chodzi Ci normalnie czy zwalnia czy cos???

Neostrada normalnie chodzi a co? Miałem format dzisiaj i zastanawiam sie co to jest ten adiras…

1.Wyłącz Przywracanie Systemu (Mój komputer->Panel sterowania->System->zakładka Przywracanie Systemu i odptaszkuj)

2.Uruchom komputer w trybie awaryjnym (F8 lub F5 podczas uruchamiania komputera)

3.Usuń podane wpisy w HiJack’u naciskając FIX CHECKED.

4.Usuń ręcznie zaznaczone na czerwono pliki (zrób tak --> Mój komputer->Narzędzia->Opcje folderów->zakładka Widok-> Pokaż ukryte pliki i foldery)

5.Przeskanuj kompa skanerami on-

adiras.exe to nie wirus, to program do modemu

a moge po prostu usunąć tego adirasa przy wlaczaniu? nie umiem obslugiwac sie hijackiem

sprubuj wyłaczyc proces i zobacz co sie stanie. A jak cos to włacz z powrotem

Złączono Posta : 10.03.2007 (Sob) 18:27

Pytałem kumpla ma neo i dlaczego on czegos takiego nie ma???

bo ma inny modem, innego producenta - proste! - niemniej programik

służy tylko do dodatkowych opcji konfiguracji modemu i do jego

zwykłego funkcjonowania nie jest niezbędny - nie radziłbym go jednak usuwać, po prostu go wyłącz lub usuń odpowiednie wpisy z rejestru, żeby nie startował z systemem - prawdopodobnie klucze

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

thomson speed touch

Ja ma sagem 800 coś tam dalej jeszce… Co mam zrobic z tym adirasem, bo niew iem juz sam…?

niech sobie bedzie :slight_smile: moze faktycznie to od modemu czy tam od czegos takiego :slight_smile: pozdro

A Ty rixx masz właczonego tego adirasa?

nie mam neostrady

Aha…A skąd wiesz o tym, ze to takie narzedzie jest?

Złączono Posta : 10.03.2007 (Sob) 18:49

A tak z ciekawości, co mogę tym programem zrobić(adiras)

Sprawdź go na http://virusscan.jotti.org/

wiem z google ; a tak na marginesie jeśli to modem neostrady to powinna być do niego szczegółowa instrukcja po polsku z dokładnym opisem funkcji, modułów itd., w tym opisem dołączonego oprogramowania;jeśli jej użytkownicy nie będą się tego domagali, żeby nie być skazanym na dzikie domysły, to oczywiście TP nigdy na to nie wpadnie