Administrator

Witam, wiem że tego jest mnóstwo w internecie, ale jednak nie znalazłem niczego skutecznego dla systemu win7 Home Premium.

Mam na komputerze dwa konta - jedno z uprawnieniami administratora i zabezpieczone hasłem, drugie- z ograniczeniami, niezabezpieczone hasłem(korzystałem głównie z tego drugiego), jednak miałem pewną przerwę i zapomniałem hasła do konta z uprawnieniami administratora, mogę korzystać teraz tyko z ograniczeniami.

Czy ktoś zna sposób na odzyskanie tego hasła? Problem polega dodatkowo na tym, że nie mogę zainstalować żadnych programów

Słyszałem kiedyś,że jest to możliwe do zrobienia za pomocą systemu linuks, ale nie wiedziałem jak to sie robi, nie jestem znawcą linuksów, więc wolałbym zrobić do w windowsie,

\

pob1em23 , Proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz dostosowanie posta do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.

Nie mogłeś nic na ten temat nie znaleźć, bo tego jest w cholerę na necie. Polecam program nt offline password recovery. Jest to bootowalny malutki programik, którym zamażesz poprzednie hasło.

http://www.linuxiarze.pl/hasla_windows.html Ophcrack.

Ściągnij Trinity Rescue Kit 3.3 ,wypal np Active Iso Burnerem i oglądnij