Adobe Acrobat Proffessional 8.0 i Vista

Witam

Proszę o informacje dotyczace Adobe Acrobat Proffessional 8.0 lub nowsze i j systemu operacyjnego Vista.

Chce zakupić HP z fabrycznie zainstalowana Vistą a nie wiem czy i jak będzie chodził Acrobat Pro 8, co jest dla mnie konieczne.

Prosze o pomoc i informacje na ten temat.

Pozdrawiam

doktor Bart

Informacje tego typu znajdziesz na stronie MS lub na stronie Adobe >1< >2<

PS. Dobrze abyś przeczytał jeszcze jakie zmiany w kompatybilności oprogramowania wprowadza SP1 dla Visty.

witam

Dziękuję za informacje i podpowiedź.

Z tego co rozumiem, z wersją Acrobat Adobe Pro 8 Vista powinna chodzic i współgrać. Sa też jakieś łatki do ściagnięcia za free, ale z tym chyba ja sobie rady nie dam. A może kolejna podpowiedź?:wink:

Pozdrawiam

Bartek Niedziółka

www.doktorbart.pl

witam

Dziękuję za informacje i podpowiedź.

Z tego co rozumiem, z wersją Acrobat Adobe Pro 8 Vista powinna chodzic i współgrać. Sa też jakieś łatki do ściagnięcia za free, ale z tym chyba ja sobie rady nie dam. A może kolejna podpowiedź?:wink:

Pozdrawiam

Bartek Niedziółka

www.doktorbart.pl

doktor Bart , nigdy wersji Pro tego produktu nie instalowałem więc trudno mi wypowiedzieć się co do szczegółów. Mogę jedynie zaproponować abyś zainstalował i przetestował ten produkt, z tego co tutaj widzę jest dostępna wersja testowa, więc zachęcam do przetestowania przed zakupem.