Adobe flash player - nie dziala

Witam,

mam AFP-ra 10.0.028 na FF i Operze z nimi Jave , jednak za cholerę flash nie chce działać po prostu nie odtwarza żadnej zawartości , jest albo ciemno http://img695.imageshack.us/img695/3725/scr1193650.jpg albo w ogóle nie ma niczego.

Wywaliłem całego flasha uninstalatorem Adobe z kompa i dałem nowa wersje .exe z tej strony -ustawienia na defalut- test i -nic nie działa .

Po małym wywiadzie doszedłem do tego ,ze zamienione są priorytety ustawień zapisu dla Flasha na dysku na C:\Dokument and Settings…\Dane Aplikacji\Macromedia\Flash \Właściwości\ Zaawansowane\

  1. Wyłączone opcje prostego udostępniania plików (opcje folderów->widok->…

  2. W C:\Documents and Settings…\Dane aplikacji\Macromedia\Flash Player

  3. Właściwości->zabezpieczenia->zaawansowane->edytuj->pod kolumna “odmów” = “tworzenie plików” i “tworzenie folderów” zaznaczone i potwierdzone wszystkie wykonane kroki .

Na global panel zapis stron i ciasteczek-block allways.

Za cholerę nie da się tego cofnąć, jak to naprawić by flash chciał działać ?

Główni podejrzani to ABP i Kaspersky.

Wyłącz po kolei te aplikacje i sprawdź, czy strona będzie działać prawidłowo, jeżeli tak, to kłania się prawidłowa konfiguracja programu.

Sprawdź czy aby przypadkiem nie masz ustawionych zbyt restrykcyjnych filtrów w rozszerzeniu Adblock Plus.

Masaj , włącz obsługę plików cookies :slight_smile:

Mi to pomogło :slight_smile:

Wiec tak: wyczyściłem foldery Flasha ze wszystkich zebranych danych , w Gpanel reset do zapytaj za każdym razem + czyszczenie + zapisz .

Brak dostępu do Właściwości->zabezpieczenia->zaawansowane->edytuj->pod kolumna “odmów” = “tworzenie plików” i "tworzenie folderów

po prostu nie mam tego w menu, innymi sposobami też nie da się ,wiec nic nie moglem zrobić.

AV przestawiony na uznanie Flasha za zaufaną aplikacje. AdBlock - nie to raczej nie to , nie o to chodzi.

Test na stronie z flashami adobe i drugi na flasach z google: flash rusza w kazdym przypadku, jest mozliwosc konfigu - panel aktywny, przenosi do GP na Adobe.

ustawienia : blok na kamerę, mikrofon, zapisanie flash cookies: zawsze pytaj, zawartość pozostawionych stron na GP: zawsze usuwaj.

Test na wp.pl tv - flash nie rusza za żadna …

Wersja 10.0.45.2 +shockwave Flash i director w FF i Operze. Czy da się to zmienić, może coś pomilknąłem ?.

Coś blokuje Ci wykonywanie skryptów JavaScript na stronie WP, a bez tego strona jak widzisz nie działa prawidłowo.

Powtarzam główni podejrzani to ABP i Kaspersky.

Czy tak trudno kliknąć ikonę ABP prawym klawiszem myszy i odznaczyć Włącz AdBlock Plus i sprawdzić czy strona wyświetlana jest prawidłowo?

Inna sprawa to Kaspersky, nie wiadomo czy to AV, czy KIS? I w tym wypadku najprościej jest wyłączyć aplikację i sprawdzić, czy strona działa.